Orzeł Polska
52
masa netto

masa netto

300 g

data przydatności

expiry date:

2028-01-31

pojemność

cena za kilogram

54,17 zł / kg

kraj

Country of origin

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903728800028

5903728800028

price: 16,25 zł

buy 6 szt. for 15.15 zł/szt
16.25 PLN 2028-01-31 NewCondition

Podgrzybki 51%, woda, marchew, ocet, cebula, cukier, sól, gorczyca, liśc laurowy, pieprz. 


Wartość odżywcza w 100g

Wartość energetyczna: 246 kJ/ 58kcal

Tłuszcz: 0g

w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0g

Węglowodany: 8,6g

w tym cukry: 8,5g

Białko: 3,1g

Sól: 0,7g


produkt zawiera gorczycę.


Produkt pasteryzowany.


Storage:

Przechowywać w suchym, chłodnym i zaciemnionym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 7 dni.


Country of origin:

Polska


Producer's address:

Orzeł Polska Ryszard Zawadzki

ul. Puławska 27

05-532 Baniocha

Polska


How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Jamar Джамар Свекла с Jamar Джамар Свекла с
    хреном 300 g
    14,37zł/kg

    price: 4,31 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-06-30
    Jolca без косточек Jolca без косточек
    фаршированные лимоном зеленые оливки , 300 g
    32,93zł/kg

    price: 9,88 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date
    2029-01-21
    Jamar Жамар тертая Jamar Жамар тертая
    маринованная свекла 300 g
    14,43zł/kg

    price: 4,33 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-12-31
    Rolnik свекла чипы Rolnik свекла чипы
    300 g
    15,67zł/kg

    price: 4,70 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2028-06-28
    Jolca без косточек Jolca без косточек
    фаршированные сыром зеленые оливки , 300 g
    32,93zł/kg

    price: 9,88 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2029-01-09
    Jolca без косточек Jolca без косточек
    фаршированные анчоусами зеленые оливки , 300 g
    32,93zł/kg

    price: 9,88 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date
    2029-02-19
    Jolca без косточек Jolca без косточек
    фаршированные халапеньо перец зеленые оливки , 300 g
    32,93zł/kg

    price: 9,88 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2028-12-03
    Runoland Runoland маслята Runoland Runoland маслята
    маринованные BIO 300 g
    106,63zł/kg

    price: 31,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2028-01-30
    Orzeł Polska Польский Orzeł Polska Польский
    Мини орел Дом квашеной капусты 280 g
    32,89zł/kg

    price: 9,21 zł

    PLN
    1
    25
    expiry date 2028-06-30
    Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
    Ogórki Kiszone Domowe 750 g
    17,32zł/kg

    price: 12,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2028-06-30
    Orzeł Polska Orzeł Polska Żurek Orzeł Polska Orzeł Polska Żurek
    Staropolski 500 ml
    10,78zł/l

    price: 5,39 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-01-01
    Orzeł Polska Польский Orzeł Polska Польский
    Eagle концентрат красного борща 300 ml
    29,97zł/l

    price: 8,99 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-05-30
    Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
    Ogórki Konserwowe 680 g
    17,34zł/kg

    price: 11,79 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2028-07-30
    Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
    Ogórki Konserwowe 680 g
    16,43zł/kg

    price: 11,17 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2027-08-31
    Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
    Borowiki Marynowane 300 g
    78,67zł/kg

    price: 23,60 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2028-01-30
    Orzeł Polska Orzeł Polska Kurki Orzeł Polska Orzeł Polska Kurki
    Marynowane 300 g
    66,03zł/kg

    price: 19,81 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2027-10-10
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5