Orzeł Polska
05
duza ilosc cukru. Naprawde sie to czuje.
22
masa netto

masa netto

300 g

data przydatności

expiry date:

2027-10-10

pojemność

cena za kilogram

66,03 zł / kg

kraj

Country of origin

Polska

ocena

ranking

2.5/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903728800011

5903728800011

price: 19,81 zł

19.81 PLN 2027-10-10 NewCondition

Kurki 43%, woda, marchew, ocet, cebula, cukier, sól, gorczyca, liść laurowy, pieprz.


Wartość odżywcza w 100g

Wartość energetyczna: 246 kJ/ 58kcal

Tłuszcz: 0g

w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0g

Węglowodany: 8,6g

w tym cukry: 8,5g

Białko: 3,1g

Sól: 0,7g


Produkt zawiera gorczycę.


Produkt pasteryzowany.


Storage:

Przechowywać w suchym, chłodnym i zaciemnionym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 7 dni. 


Country of origin:

Polska


Producer's address:

Orzeł Polska Ryszard Zawadzki

ul. Puławska 27

05-532 Baniocha

Polska


How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: dość dobry 2/5

Na podstawie 2 ocen.

  • Vincent M , 2021-02-12 19:30:36duza ilosc cukru. Naprawde sie to czuje.



Jolca без косточек Jolca без косточек
фаршированные лимоном зеленые оливки , 300 g
32,93zł/kg

price: 9,88 zł

PLN
1
4
expiry date
2029-01-21
Jamar Жамар тертая Jamar Жамар тертая
маринованная свекла 300 g
14,43zł/kg

price: 4,33 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-12-31
Rolnik свекла чипы Rolnik свекла чипы
300 g
15,67zł/kg

price: 4,70 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-06-28
Jolca без косточек Jolca без косточек
фаршированные сыром зеленые оливки , 300 g
32,93zł/kg

price: 9,88 zł

PLN
1
5
expiry date 2029-01-09
Jolca без косточек Jolca без косточек
фаршированные анчоусами зеленые оливки , 300 g
32,93zł/kg

price: 9,88 zł

PLN
1
6
expiry date
2029-02-19
Jolca без косточек Jolca без косточек
фаршированные халапеньо перец зеленые оливки , 300 g
32,93zł/kg

price: 9,88 zł

PLN
1
5
expiry date 2028-12-03
Runoland Runoland маслята Runoland Runoland маслята
маринованные BIO 300 g
106,63zł/kg

price: 31,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-01-30
Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
Borowiki Marynowane 300 g
78,67zł/kg

price: 23,60 zł

PLN
1
6
expiry date 2028-01-30
Orzeł Polska Польский Orzeł Polska Польский
Мини орел Дом квашеной капусты 280 g
32,89zł/kg

price: 9,21 zł

PLN
1
25
expiry date 2028-06-30
Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
Ogórki Kiszone Domowe 750 g
17,32zł/kg

price: 12,99 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-06-30
Orzeł Polska Orzeł Polska Żurek Orzeł Polska Orzeł Polska Żurek
Staropolski 500 ml
10,78zł/l

price: 5,39 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-01-01
Orzeł Polska Польский Orzeł Polska Польский
Eagle концентрат красного борща 300 ml
29,97zł/l

price: 8,99 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-05-30
Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
Ogórki Konserwowe 680 g
17,34zł/kg

price: 11,79 zł

PLN
1
6
expiry date 2028-07-30
Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
Ogórki Konserwowe 680 g
16,43zł/kg

price: 11,17 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-08-31
Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
Podgrzybki Marynowane 300 g
54,17zł/kg

price: 16,25 zł

PLN
1
13
expiry date 2028-01-31
Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
Maślaki Marynowane 300 g
49,40zł/kg

price: 14,82 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-01-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5