Orzeł Polska
45

Nasze Ogórki Kiszone Domowe to wyjątkowe połączenie najlepszej jakości składników - ogórków z polskich upraw i tradycyjnych przypraw: soli, chrzanu, czosnku i kopru. Ogórki kiszone są według domowej receptury od razu w słoikach tak jak robiły to nasze babcie i mamy. To numer jeden polskich przetworów. Idealnie nadają się jako samodzielna przekąska lub dodatek do zup, sałatek, sosów czy potraw mięsnych.

masa netto

masa netto

750 g

data przydatności

expiry date:

2028-06-30

pojemność

cena za kilogram

17,32 zł / kg

kraj

Country of origin

Polska

ocena

ranking

4.6/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903728800103

5903728800103

price: 12,99 zł

12.99 PLN 2028-06-30 NewCondition

Ogórki 60%, woda, czosnek, chrzan, koper, sól.


Wartość odżywcza w 100g

Wartość energetyczna: 51kJ/12 kcal

Tłuszcz: 0g

w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0g

Węglowodany: 2,1g

w tym cukry 1,6g

Białko: 0,5g

Sól: 1,7g


Może zawierać śladowe ilości zbóż i gorczycy.


Nasze Ogórki Kiszone Domowe to wyjątkowe połączenie najlepszej jakości składników - ogórków z polskich upraw i tradycyjnych przypraw: soli, chrzanu, czosnku i kopru. Ogórki kiszone są według domowej receptury od razu w słoikach tak jak robiły to nasze babcie i mamy. To numer jeden polskich przetworów. Idealnie nadają się jako samodzielna przekąska lub dodatek do zup, sałatek, sosów czy potraw mięsnych.


Features:

Produkt pasteryzowany i kiszony w słoiku.


Storage:

Przechowywać w suchym, chłodnym i zaciemnionym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 7 dni. 


Country of origin:

Polska


Producer's address:

Orzeł Polska Ryszard Zawadzki

ul. Puławska 27

05-532 Baniocha

Polska


How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 5 ocen.




    Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
    квашеная капуста Charsznickie Pola Natury Органическая 750 g
    16,33zł/kg

    price: 12,25 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date 2026-11-15
    Provitus маринованные Provitus маринованные
    огурцы latosie 640 g
    16,41zł/kg

    price: 10,50 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2028-06-30
    Provitus Консервы Provitus Консервы
    маринованные острый 640 g
    16,42zł/kg

    price: 10,51 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2028-08-31
    Bio Food Bio Food BIO Bio Food Bio Food BIO
    глютена маринованные огурцы без 760 g
    23,53zł/kg

    price: 17,88 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2028-09-19
    Hektor Гектор processesed Hektor Гектор processesed
    огурцы Консервы 900 g
    11,10zł/kg

    price: 9,99 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date
    2027-10-30
    Provitus processesed огурцы Provitus processesed огурцы
    Кашубский 640 g
    17,17zł/kg

    price: 10,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2028-06-30
    Provitus processesed огурцы Provitus processesed огурцы
    чеснок 640 g
    15,94zł/kg

    price: 10,20 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2028-07-30
    Runoland Runoland BIO Runoland Runoland BIO
    консервированные огурцы 670 g
    20,13zł/kg

    price: 13,49 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-08-30
    Orzeł Polska Польский Orzeł Polska Польский
    Мини орел Дом квашеной капусты 280 g
    32,89zł/kg

    price: 9,21 zł

    PLN
    1
    25
    expiry date 2028-06-30
    Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
    Ogórki Konserwowe 680 g
    17,34zł/kg

    price: 11,79 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2028-07-30
    Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
    Ogórki Konserwowe 680 g
    16,43zł/kg

    price: 11,17 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2027-08-31
    Orzeł Polska Orzeł Polska
    Польский Орел Консервированные огурцы 830 g
    13,25zł/kg

    price: 11 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-06-30
    Orzeł Polska Orzeł Польша Orzeł Polska Orzeł Польша
    перцем чили Маринованные огурцы С 670 g
    17,58zł/kg

    price: 11,78 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2028-03-30
    Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
    чесноком Консервированные огурцы с 680 g
    17,34zł/kg

    price: 11,79 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date
    2028-03-30
    Orzeł Polska Польский Orzeł Polska Польский
    домашние огурцы орел маринованные 800 g
    16,24zł/kg

    price: 12,99 zł

    PLN
    1
    17
    expiry date 2028-07-07
    Orzeł Polska Orzeł Polska Żurek Orzeł Polska Orzeł Polska Żurek
    Staropolski 500 ml
    10,78zł/l

    price: 5,39 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-01-01
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5