PROVITUS Соленья Sandwich

Provitus
51PROVITUS Соленья Sandwich
PROVITUS Соленья SandwichPROVITUS Соленья Sandwich
masa netto

masa netto

680 g

data przydatności

expiry date:

2028-08-31

pojemność

cena za kilogram

16,16 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900580002126

5900580002126

price: 10,99 zł

10.99 PLN 2028-08-31 NewCondition
ogórki 48 %, woda, ocet spirytusowy, cukier, sól, gorczyca, koper, mieszanka warzyw, przyprawy, ryboflawina - barwnik
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza produktu 100 g (po odsączeniu)
Wartość energetyczna196 kJ / 43 kcal
Tłuszcz0,1 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,04 g
Węglowodany10,0 g
w tym cukry9 g
Błonnik1,1 g
Białko0,6 g
Sól1 g

Gorczyca : Zawiera
Provitus
Legally regulated product name:Ogórki konserwowe krojone w plastry. Produkt pasteryzowany.
Storage:Najlepiej spożyć przed końcem: data i numer partii produkcji na boku wieczka. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Po otwarciu przechowywać w temperaturze około + 4 °C.
Type of packaging:Słoik
Producer's address:"PROVITUS" Dąbrowscy, Malesa Spółka Jawna 05-250 Radzymin ul. Weteranów 149 Zakład w Zambrowie: ul. Magazynowa 4, 18-300 Zambrów
Return address:"PROVITUS" Dąbrowscy, Malesa Spółka Jawna 05-250 Radzymin ul. Weteranów 149
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
    Ogórki Konserwowe 680 g
    17,34zł/kg

    price: 11,79 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2028-07-30
    Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
    Ogórki Konserwowe 680 g
    16,43zł/kg

    price: 11,17 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2027-08-31
    Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
    чесноком Консервированные огурцы с 680 g
    17,34zł/kg

    price: 11,79 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date
    2028-03-30
    Runoland маринованные Runoland маринованные
    cabage био 680 g
    14,38zł/kg

    price: 9,78 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2028-05-01
    Bio Planet Bio Planet Bio Planet Bio Planet
    капуста Органическая квашеная 680 g
    12,63zł/kg

    price: 8,59 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date 2027-12-30
    Provitus маринованные Provitus маринованные
    огурцы latosie 640 g
    16,41zł/kg

    price: 10,50 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2028-06-30
    Provitus Консервы Provitus Консервы
    маринованные острый 640 g
    16,42zł/kg

    price: 10,51 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2028-08-31
    Bio Food Bio Food BIO Bio Food Bio Food BIO
    глютена маринованные огурцы без 760 g
    23,53zł/kg

    price: 17,88 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2028-09-19
    Provitus processesed огурцы Provitus processesed огурцы
    Кашубский 640 g
    17,17zł/kg

    price: 10,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2028-06-30
    Provitus processesed огурцы Provitus processesed огурцы
    чеснок 640 g
    15,94zł/kg

    price: 10,20 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2028-07-30
    Provitus Бабушкина Provitus Бабушкина
    жареная свекла 480 g
    14,56zł/kg

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-01-31
    Provitus Провитус крем Provitus Провитус крем
    expiry date 2027-01-20
    Provitus с клюквенным Provitus с клюквенным
    expiry date 2027-04-28
    Provitus жареная Provitus жареная
    Красная капуста 480 g
    15,60zł/kg

    price: 7,49 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2028-02-28
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5