пропаренный рис 4 сумки

Kupiec
53пропаренный рис 4 сумки
Ryż parboiled to taki, który został poddany specjalnej obróbce termicznej dla zachowanie w jego składzie jak największej ilości składników odżywczych. Jest bardzo prosty w przyrządzeniu i ugotowaniu. Dzięki swoim właściwościom szybko się gotuje i nie skleja. Może być podawany na słono i na słodko.
пропаренный рис 4 сумкипропаренный рис 4 сумки
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

expiry date:

2028-06-30

pojemność

cena za kilogram

17,03 zł / kg

kraj

Country of origin

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902172000589

5902172000589

price: 6,81 zł

6.81 PLN 2028-06-30 NewCondition
ryż parboiled 100 %
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g
Wartość energetyczna1548 kJ / 365 kcal
Tłuszcz1 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,5 g
Węglowodany80 g
- w tym cukry0,4 g
Błonnik1,6 g
Białko8,1 g
Sól<0,01 g
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal).
Jedno opakowanie 400 g zawiera 8 porcji ryżu (50 g).

Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Ryż parboiled to taki, który został poddany specjalnej obróbce termicznej dla zachowanie w jego składzie jak największej ilości składników odżywczych. Jest bardzo prosty w przyrządzeniu i ugotowaniu. Dzięki swoim właściwościom szybko się gotuje i nie skleja. Może być podawany na słono i na słodko.
Features:Polska Marka, wysoka jakość zbóż
brand:Kupiec
Legally regulated product name:Ryż parboiled.
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Type of packaging:Pudełko
Country of origin:Polska
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.




    Kupiec Торговый Белый Kupiec Торговый Белый
    рис 4x100 г 400 g
    12,00zł/kg

    price: 4,80 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2027-08-30
    Cenos длиннозерный Cenos длиннозерный
    белый рис 4x100g 400. g
    9,98zł/kg

    price: 3,99 zł

    PLN
    1
    12
    expiry date 2027-09-30
    Kupiec рис жасмина Kupiec рис жасмина
    400 g
    19,70zł/kg

    price: 7,88 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2028-06-30
    Cenos натуральный Cenos натуральный
    коричневый рис - долго 4x100g 400. g
    11,65zł/kg

    price: 4,66 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date 2027-08-30
    Sonko Рис Сонко Sonko Рис Сонко
    Жасмин 400 g
    19,98zł/kg

    price: 7,99 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date 2028-02-11
    Melvit Melvit ryż parboiled 4x100 Melvit Melvit ryż parboiled 4x100
    400 g
    14,98zł/kg

    price: 5,99 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2028-04-26
    Melvit Melvit ryż basmati 4x100 Melvit Melvit ryż basmati 4x100
    400 g
    19,65zł/kg

    price: 7,86 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date
    2028-07-21
    Melvit Melvit ryż biały 4x100 Melvit Melvit ryż biały 4x100
    400 g
    14,50zł/kg

    price: 5,80 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2028-04-20
    Kupiec сахарная пудра Kupiec сахарная пудра
    400 g
    11,48zł/kg

    price: 4,59 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date 2028-07-30
    Kupiec овсянка гора Kupiec овсянка гора
    400 g
    12,48zł/kg

    price: 4,99 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2027-09-30
    Kupiec Овсяная каша Kupiec Овсяная каша
    Merchant быстрого приготовления 400 g
    12,48zł/kg

    price: 4,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-06-30
    Kupiec белый рис Kupiec белый рис
    1 kg

    price: 8,28 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2027-03-31
    Kupiec Торговая манка Kupiec Торговая манка
    400 g
    12,78zł/kg

    price: 5,11 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-03-30
    Kupiec КУПЕЦ гречка Kupiec КУПЕЦ гречка
    жареная 4х100г 400 g
    14,98zł/kg

    price: 5,99 zł

    PLN
    1
    19
    expiry date 2027-07-31
    Kupiec кускус Kupiec кускус
    300 g
    25,03zł/kg

    price: 7,51 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-08-30
    Kupiec КУПЕЦ Kupiec КУПЕЦ
    мешок гречневый запеченный 400 g
    14,98zł/kg

    price: 5,99 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-05-30
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5