Цикорий Чизкейк быстрого приготовления

Cykoria
55
Ok.Цикорий Чизкейк быстрого приготовления
55Цикорий Чизкейк быстрого приготовления
Цикорий Чизкейк быстрого приготовленияЦикорий Чизкейк быстрого приготовления
masa netto

masa netto

190 g

data przydatności

expiry date:

2027-06-30

pojemność

cena za kilogram

36,79 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900288193294

5900288193294

price: 6,99 zł

6.99 PLN 2027-06-30 NewCondition
cukier, preparat białkowo-tłuszczowy (tłuszcze roślinne całkowicie utwardzone w zmiennych proporcjach: palmowy, kokosowy; syrop glukozowy, emulgator: E472a, mleko w proszku odtłuszczone), skrobia ziemniaczana modyfikowana, żelatyna wieprzowa instant, serwatka w proszku (pozyskiwana z mleka krowiego), mleko w proszku odtłuszczone, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, aromat, barwnik: karoteny
Wartości odżywcze (%)Średnia wartość odżywcza produktu po przyrządzeniu na mleku w 100 g produktu
Wartość energetyczna620 kJ/ 147 kcal
Tłuszcz5,6 g
w tym kw. tł. nasycone5,0 g
Węglowodany18 g
w tym cukry14 g
Błonnik0 g
Białko5,9 g
Sól0,18 g
Opakowanie wystarcza do przyrządzenia około 12 porcji produktu.
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/ 2 000 kcal).

Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Zawiera
podawaj: z owocami, z sosami deserowymi, z galaretką naszej produkcji, tylko naturalne barwniki
brand:Cykoria
About the brand:Gwarancja wysokiej jakości od 1880 roku
Legally regulated product name:Sernik błyskawiczny. Koncentrat ciasta w proszku do przygotowania na zimno.
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Recipes:Sposób przyrządzania: 1. Wersja podstawowa: Do wysokiego naczynia wlać 600 ml schłodzonego mleka, wsypać zawartość torebki i ubijać ok. 5 min. mikserem elektrycznym na najwyższych obrotach. 2. Wersja wzbogacona: Do wysokiego naczynia wlać 500 ml schłodzonego mleka, wsypać zawartość torebki i ubijać ok. 3 min mikserem elektrycznym na najwyższych obrotach. Następnie dodać 2 serki homogenizowane po 150 g, dobrze wymieszać i ubijać jeszcze 2-3 min. Masę przygotowaną wg obydwu wersji można wzbogacić dodatkiem bakalii, kawałków czekolady, a następnie wyłożyć do tortownicy o średnicy 24-25 cm i wstawić do lodówki na 1-2 godz. Dno tortownicy wyłożyć herbatnikami a powierzchnię sernika można udekorować owocami i zalać tężejącą galaretką. Polecamy galaretki naszej produkcji.
Type of packaging:Torebka
Producer's address:CYKORIA S.A. Wierzchosławice 15, 88-140 Gniewkowo
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 5 ocen.

  • Marek , 2024-10-10 14:26:37Ok.



Dr. Oetker Доктор Oetker Dr. Oetker Доктор Oetker
желе долива порошковых невыпеченный чизкейк с 195 g
35,85zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-04-30
Delecta большой лист Delecta большой лист
торт с chocoloate вкус 670 g
13,42zł/kg

price: 8,99 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-08-30
Delecta большой лист Delecta большой лист
торт Йогурт 640 g
13,89zł/kg

price: 8,89 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-09-30
Delecta большой лист Delecta большой лист
торт дрожжей 600. g
15,57zł/kg

price: 9,34 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-08-30
Delecta большой лист Delecta большой лист
expiry date 2027-06-30
Delecta кексы с Delecta кексы с
стружкой начинкой из шоколадной 280 g
29,79zł/kg

price: 8,34 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-02-28
Dr. Oetker Доктор Oetker Dr. Oetker Доктор Oetker
красителя красного пищевого 10 g
582,00zł/kg

price: 5,82 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-05-30
Dr. Oetker Доктор Oetker Dr. Oetker Доктор Oetker
зеленый пищевой краситель 10 g
582,00zł/kg

price: 5,82 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-07-30
Cykoria продуктовый Cykoria продуктовый
лимонная кислота 20 g
92,50zł/kg

price: 1,85 zł

PLN
1
42
expiry date 2029-02-28
Cykoria свекольник Cykoria свекольник
быстрое 60 g
37,67zł/kg

price: 2,26 zł

PLN
1
35
expiry date 2028-03-30
Cykoria Cykoria Chili Cykoria Cykoria Chili
20 g
99,50zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
29
expiry date 2028-01-30
Cykoria Cykoria Cykorianka Kawa Cykoria Cykoria Cykorianka Kawa
Zbożowa 120 g
44,92zł/kg

price: 5,39 zł

PLN
1
11
expiry date 2028-05-30
Cykoria Cykoria Krem do tortów Cykoria Cykoria Krem do tortów
o smaku 100 g
56,30zł/kg

price: 5,63 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-11-30
Cykoria Cykoria Krem do tortów Cykoria Cykoria Krem do tortów
o smaku 100 g
32,40zł/kg

price: 3,24 zł

PLN
1
16
expiry date 2027-11-30
Cykoria Cykoria Krem do tortów Cykoria Cykoria Krem do tortów
o smaku 100 g
56,30zł/kg

price: 5,63 zł

PLN
1
29
expiry date 2027-11-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5