Цветной стиральный порошок Persil

Persil
51Цветной стиральный порошок Persil
Цветной стиральный порошок Persil    Цветной стиральный порошок Persil
masa netto

masa netto

1.1 kg

pojemność

cena za kilogram

24,74 zł / kg

kraj

Country of origin

Serbia

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

9000101804744

9000101804744

price: 27,21 zł

27.21 PLN NewCondition
5-15 % anionowe środki powierzchniowo czynne, <5 % niejonowe środki powierzchniowo czynne, zeolity, fosfoniany, polikarboksylany, enzymy, kompozycja zapachowa (Linalool)
Proszek do prania tkanin kolorowych. Uwaga. Działa drażniąco na oczy. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Stosować ochronę oczu. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.
brand:Persil
Storage:Przechowywać w temperaturze 5-40 °C.
Preparation and use:Nieodpowiedni do prania wełny, jedwabiu i innych delikatnych tkanin.
Type of packaging:Torba
Country of origin:Serbia
Producer's address:(RS) Henkel Srbija d.o.o., Bulevar Oslobođenja 383, 11040 Beograd, Serbia
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Ariel Ариэль Ariel Ариэль
    цветных тканей. Стиральный порошок для 1.1 kg
    25,11zł/kg

    price: 27,62 zł

    PLN
    1
    10
    Ariel Стиральный Ariel Стиральный
    E Кондиционер для E Кондиционер для
    белья E Nectar Inspirations Flower Harmony 1.1 litra
    11,69zł/l

    price: 12,86 zł

    PLN
    1
    14
    Persil Персил Persil Персил
    белых тканей. Стиральный порошок для 1.1 kg
    24,74zł/kg

    price: 27,21 zł

    PLN
    1
    3
    Calgon Calgon для Calgon Calgon для
    смягчения воды порошок 2в1 500 g
    28,48zł/kg

    price: 14,24 zł

    PLN
    1
    5
    Sodasan универсальная Sodasan универсальная
    моющего средства моющая жидкость Цвет 1.5 litra
    25,48zł/l

    price: 38,22 zł

    PLN
    1
    2
    Sodasan промывочная Sodasan промывочная
    чувствительны жидкость цвета 1.5 litra
    25,71zł/l

    price: 38,56 zł

    PLN
    1
    2
    Sodasan Органические Sodasan Органические
    Persil Persil XL Active Gel Persil Persil XL Active Gel
    Жидкий стиральный порошок 2.475 litra
    19,14zł/l

    price: 47,37 zł

    PLN
    1
    5
    Persil Persil XL Color Gel Persil Persil XL Color Gel
    порошок Жидкий цветной стиральный 2.475 litra
    19,14zł/l

    price: 47,36 zł

    PLN
    1
    1
    Persil Стиральный Persil Стиральный
    порошок Persil XL Color Color. 2.75 kg
    17,23zł/kg

    price: 47,37 zł

    PLN
    1
    2
    Persil Persil XL Persil Persil XL
    белых тканей. Стиральный порошок для 2.75 kg
    17,23zł/kg

    price: 47,37 zł

    PLN
    1
    2
    Persil Persil Power Caps Color Persil Persil Power Caps Color
    стиральное средство Концентрированное 490 g
    95,08zł/kg

    price: 46,59 zł

    PLN
    1
    1
    Persil Persil XL Power Caps Persil Persil XL Power Caps
    концентрированный стиральный порошок Универсальный 490 g
    95,08zł/kg

    price: 46,59 zł

    PLN
    1
    9
    Persil Persil Color Gel Persil Persil Color Gel
    Жидкий стиральный порошок 1.485 litra
    23,75zł/l

    price: 35,27 zł

    PLN
    1
    2
    Persil Persil Active Gel Persil Persil Active Gel
    белых тканей. Жидкое средство для стирки 1.485 litra
    23,75zł/l

    price: 35,27 zł

    PLN
    1
    3
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5