Provitus Bistro Картофель тушеный с морковью

Provitus
51Provitus Bistro Картофель тушеный с морковью
Provitus Bistro Картофель тушеный с морковьюProvitus Bistro Картофель тушеный с морковью
masa netto

masa netto

480 g

data przydatności

expiry date:

2028-02-28

pojemność

cena za kilogram

18,52 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900580005264

5900580005264

price: 8,89 zł

8.89 PLN 2028-02-28 NewCondition
marchew (42 %), ziemniaki (34 %), woda, olej rzepakowy, mąka pszenna, cukier, sól
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu
Wartość energetyczna328 kJ / 79 kcal
Tłuszcz5,1 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,38 g
Węglowodany5,9 g
w tym cukry3,6 g
Błonnik2,1 g
Białko1,3 g
Sól1,25 g

Pszenica : Zawiera
do schabu, mielonych i kurczaka
brand:Provitus
Legally regulated product name:Duszona marchewka z ziemniakami. Produkt sterylizowany.
Storage:Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Po otwarciu przechowywać w temperaturze około +4°C i spożyć w ciągu 3 dni.
Preparation and use:Spożywać po podgrzaniu lub na zimno.
Type of packaging:Słoik
Producer's address:„PROVITUS" Dąbrowscy, Malesa Spółka Jawna 05-250 Radzymin, ul. Weteranów 149
Return address:„PROVITUS" Dąbrowscy, Malesa Spółka Jawna 05-250 Radzymin, ul. Weteranów 149
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Provitus Бабушкина Provitus Бабушкина
    жареная свекла 480 g
    14,56zł/kg

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-01-31
    Provitus жареная Provitus жареная
    Красная капуста 480 g
    15,60zł/kg

    price: 7,49 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2028-02-28
    Provitus жареные Provitus жареные
    морковь и горох 480 g
    15,15zł/kg

    price: 7,27 zł

    PLN
    1
    24
    expiry date 2027-12-30
    Provitus Бабушкина Provitus Бабушкина
    жареная морковь 480 g
    15,15zł/kg

    price: 7,27 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2028-02-28
    Provitus Бабушкина Provitus Бабушкина
    жареная капуста 480 g
    15,17zł/kg

    price: 7,28 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-06-30
    Provitus PROVITUS Provitus PROVITUS
    Жареные свекольный с яблоком 480 g
    15,92zł/kg

    price: 7,64 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-08-30
    Provitus Provitus Молодая Provitus Provitus Молодая
    капуста с укропом 480 g
    19,06zł/kg

    price: 9,15 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date 2028-02-28
    Provitus Провитус крем Provitus Провитус крем
    expiry date 2027-01-20
    Provitus с клюквенным Provitus с клюквенным
    expiry date 2027-04-28
    Provitus маринованные Provitus маринованные
    огурцы latosie 640 g
    16,41zł/kg

    price: 10,50 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2028-06-30
    Provitus Консервы Provitus Консервы
    маринованные острый 640 g
    16,42zł/kg

    price: 10,51 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2028-08-31
    Provitus маринованный Provitus маринованный
    перец Калифорния 600 g
    17,38zł/kg

    price: 10,43 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-10-30
    Provitus маринованный Provitus маринованный
    красный перец 600 г 600 g
    17,38zł/kg

    price: 10,43 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2028-09-30
    Provitus processesed огурцы Provitus processesed огурцы
    Кашубский 640 g
    17,17zł/kg

    price: 10,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2028-06-30
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5