Красный рис БИО 400 г цельного зерна - БИО ПЛАНЕТА

Bio Planet
Красный рис БИО 400 г цельного зерна - БИО ПЛАНЕТАКрасный рис БИО 400 г цельного зерна - БИО ПЛАНЕТА
BIO
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

expiry date:

2028-01-17

pojemność

cena za kilogram

27,03 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907814663405

5907814663405

price: 10,81 zł

10.81 PLN 2028-01-17 NewCondition

ekologiczny ryż czerwony pełnoziarnisty 100 %. 


WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna 1486 kJ/351 kcal
Tłuszcz 2,2 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,3 g
Węglowodany 74 g
w tym cukry 1,7 g
Błonnik 3,0 g
Białko 7,2 g
Sól 0 g


Kupiec пропаренный Kupiec пропаренный
рис 4 сумки 400 g
17,03zł/kg

price: 6,81 zł

PLN
1
5
expiry date 2028-06-30
Kupiec Торговый Белый Kupiec Торговый Белый
рис 4x100 г 400 g
12,00zł/kg

price: 4,80 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-08-30
Cenos длиннозерный Cenos длиннозерный
белый рис 4x100g 400. g
9,98zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
12
expiry date 2027-09-30
Kupiec рис жасмина Kupiec рис жасмина
400 g
19,70zł/kg

price: 7,88 zł

PLN
1
6
expiry date 2028-06-30
Cenos натуральный Cenos натуральный
коричневый рис - долго 4x100g 400. g
11,65zł/kg

price: 4,66 zł

PLN
1
8
expiry date 2027-08-30
Sonko Рис Сонко Sonko Рис Сонко
Жасмин 400 g
19,98zł/kg

price: 7,99 zł

PLN
1
8
expiry date 2028-02-11
Melvit Melvit ryż parboiled 4x100 Melvit Melvit ryż parboiled 4x100
400 g
14,98zł/kg

price: 5,99 zł

PLN
1
6
expiry date 2028-04-26
Melvit Melvit ryż basmati 4x100 Melvit Melvit ryż basmati 4x100
400 g
19,65zł/kg

price: 7,86 zł

PLN
1
5
expiry date
2028-07-21
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
сушеный инжир 150 g
89,73zł/kg

price: 13,46 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-11-28
Bio Planet Миндаль Bio Bio Planet Миндаль Bio
Planet BIO 100 g
109,90zł/kg

price: 10,99 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-02-05
Bio Planet Миндальные Bio Planet Миндальные
резаный) BIO хлопья Bio Planet (миндаль 100 g
135,00zł/kg

price: 13,50 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-06-03
Bio Planet Био Планета Bio Planet Био Планета
Бразильский Орех БИО 150 g
169,27zł/kg

price: 25,39 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-04-28
Bio Planet Изюм Bio Planet BIO Bio Planet Изюм Bio Planet BIO
без глютена 200 g
52,65zł/kg

price: 10,53 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-04-30
Bio Planet Клюква Bio Bio Planet Клюква Bio
тростниковым сахаром BIO Planet, подслащенная 100 g
123,30zł/kg

price: 12,33 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-01-04
Bio Planet Изюм Bio Planet Bio Planet Изюм Bio Planet
безглютеновый кишмиш BIO 400 g
45,00zł/kg

price: 18 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-03-31
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
басмати цельнозерновой рис 500 g
23,78zł/kg

price: 11,89 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-11-24
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5