Семена Radix Bis Chia

Radix
53Семена Radix Bis Chia
Семена Radix Bis ChiaСемена Radix Bis Chia
masa netto

masa netto

150 g

data przydatności

expiry date:

2027-09-30

pojemność

cena za kilogram

46,60 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907569003846

5907569003846

price: 6,99 zł

6.99 PLN 2027-09-30 NewCondition
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.




    Melvit Чиа семена Melvit Melvit Чиа семена Melvit
    испанского шалфея 150 g
    53,27zł/kg

    price: 7,99 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date
    2028-04-25
    Bio Planet Семена тыквы Bio Planet Семена тыквы
    Bio Planet темно-зеленые BIO 150 g
    63,80zł/kg

    price: 9,57 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-06-30
    Bio Planet Био Планета Bio Planet Био Планета
    помидоры БИО Вяленые малосольные 150 g
    70,07zł/kg

    price: 10,51 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2026-12-31
    Bio Planet Bio Planet Amarantus Bio Planet Bio Planet Amarantus
    расширенная БИО 150 g
    64,93zł/kg

    price: 9,74 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2026-11-30
    Bio Planet Семена тыквы Bio Planet Семена тыквы
    (выращены в Европе) BIO Bio Planet темно-зеленые 150 g
    66,60zł/kg

    price: 9,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2026-12-20
    Bio Planet Планета Bio Planet Планета
    протеин порошок BIO Органические пеньки 150 g
    68,07zł/kg

    price: 10,21 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-12-31
    Florpak FLORPAK Pestka тыквы Florpak FLORPAK Pestka тыквы
    оболочки 150 g
    54,27zł/kg

    price: 8,14 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date 2027-09-30
    Florpak Shelled Florpak Shelled
    подсолнечника FLORPAK 150 g
    26,60zł/kg

    price: 3,99 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date 2027-01-31
    Radix Radix-Бис агар Radix Radix-Бис агар
    50 g
    251,20zł/kg

    price: 12,56 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2028-07-01
    Radix Тростниковый Radix Тростниковый
    сахар Radix-Bis Demerara 500 g
    14,48zł/kg

    price: 7,24 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2027-08-26
    Radix Крупа Radix Bis Corn Radix Крупа Radix Bis Corn
    без глютена 450 g
    9,47zł/kg

    price: 4,26 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-01-17
    Radix Radix-Бис манную Radix Radix-Бис манную
    спельта 500 g
    12,00zł/kg

    price: 6 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-04-25
    Radix Radix-Bis овсяная Radix Radix-Bis овсяная
    крупа 400 g
    9,40zł/kg

    price: 3,76 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-06-30
    Radix Radix-Bis Maka Radix Radix-Bis Maka
    кукуруза без глютена 450 g
    11,78zł/kg

    price: 5,30 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-02-12
    Radix Radix-бис пишется Radix Radix-бис пишется
    тип муки 2000 1 kg

    price: 10,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2027-01-16
    Radix Radix-Бис пишется Radix Radix-Бис пишется
    муки типа 700 1 kg

    price: 10,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-04-25
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5