Radix-Бис агар

Radix
42Radix-Бис агар
Agar uzyskuje się z wodorostów. Jest to naturalna substancja roślinna zastępująca żelatynę. Jest od niej dużo zdrowsza i wydajniejsza, zawiera 80% błonnika. Nie ma koloru, smaku ani zapachu, nie psuje więc cech przygotowywanych potraw.
Radix-Бис агарRadix-Бис агар
masa netto

masa netto

50 g

data przydatności

expiry date:

2028-07-01

pojemność

cena za kilogram

251,20 zł / kg

ocena

ranking

4.5/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907569001187

5907569001187

price: 12,56 zł

12.56 PLN 2028-07-01 NewCondition
Agar uzyskuje się z wodorostów. Jest to naturalna substancja roślinna zastępująca żelatynę. Jest od niej dużo zdrowsza i wydajniejsza, zawiera 80% błonnika. Nie ma koloru, smaku ani zapachu, nie psuje więc cech przygotowywanych potraw.
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 2 ocen.




    Dr. Oetker Доктор Oetker Dr. Oetker Доктор Oetker
    expiry date
    2029-04-30
    Delecta Delecta Желатин Delecta Delecta Желатин
    и рыбы 50 г для мяса десертов , овощей 50 szt.

    price: 4,50 zł

    PLN
    1
    29
    expiry date 2029-03-30
    Cykoria Cykoria Żelatyna Cykoria Cykoria Żelatyna
    spożywcza 50 g
    119,80zł/kg

    price: 5,99 zł

    PLN
    1
    17
    expiry date 2029-04-30
    Dr. Oetker Доктор Oetker Dr. Oetker Доктор Oetker
    съедобные желатин 20 g
    149,50zł/kg

    price: 2,99 zł

    PLN
    1
    27
    expiry date 2029-02-28
    Dr. Oetker Доктор Oetker Dr. Oetker Доктор Oetker
    żelfix 3:01 40 g
    103,75zł/kg

    price: 4,15 zł

    PLN
    1
    27
    expiry date
    2028-11-30
    REDUCED PRICE -25%
    Delecta Delecta 2-1 Delecta Delecta 2-1
    Гелеобразование сахар 500 г 500 g
    10,78zł/kg

    price: 5,39 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date
    2026-10-30
    Amylon Amylon
    10 g
    711,00zł/kg

    price: 7,11 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2027-12-03
    Amylon Желатиновый Amylon Желатиновый
    порошок Amylon BIO 20 g
    312,50zł/kg

    price: 6,25 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date
    2027-12-17
    Radix Семена Radix Bis Chia Radix Семена Radix Bis Chia
    150 g
    46,60zł/kg

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-09-30
    Radix Тростниковый Radix Тростниковый
    сахар Radix-Bis Demerara 500 g
    14,48zł/kg

    price: 7,24 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2027-08-26
    Radix Крупа Radix Bis Corn Radix Крупа Radix Bis Corn
    без глютена 450 g
    9,47zł/kg

    price: 4,26 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-01-17
    Radix Radix-Бис манную Radix Radix-Бис манную
    спельта 500 g
    12,00zł/kg

    price: 6 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-04-25
    Radix Radix-Bis овсяная Radix Radix-Bis овсяная
    крупа 400 g
    9,40zł/kg

    price: 3,76 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-06-30
    Radix Radix-Bis Maka Radix Radix-Bis Maka
    кукуруза без глютена 450 g
    11,78zł/kg

    price: 5,30 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-02-12
    Radix Radix-бис пишется Radix Radix-бис пишется
    тип муки 2000 1 kg

    price: 10,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2027-01-16
    Radix Radix-Бис пишется Radix Radix-Бис пишется
    муки типа 700 1 kg

    price: 10,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-04-25
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5