Cykoria
55
Bardzo dobra w chorobach zwyrodnieniowych
55
Co prawda partia z Niemiec, ale żelatyna z Cykorii nigdy mnie nie zawiodła.
411
Żelatyna zdatna do spożycia przez ludzi.
masa netto

masa netto

50 g

data przydatności

expiry date:

2029-04-30

pojemność

cena za kilogram

119,80 zł / kg

kraj

Country of origin

Produkt UE

ocena

ranking

4.9/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900288000837

5900288000837

price: 5,99 zł

5.99 PLN 2029-04-30 NewCondition
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza na 100 g produktu
Wartość energetyczna1435 kJ / 338 kcal
Tłuszcz0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g
Węglowodany0 g
w tym cukry0 g
Białko84 g
Sól0,08 g
Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu.
Zawartość opakowania wystarcza do przyrządzenia około 2 litrów roztworu.

Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Żyto : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Może zawierać
Żelatyna zdatna do spożycia przez ludzi.
Features:a 2 litry wody lub wywaru
brand:Cykoria
About the brand:Gwarancja wysokiej jakości od 1880 roku
Legally regulated product name:Żelatyna spożywcza wieprzowa.
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Preparation and use:Sposób przyrządzania: W 1 litrze wody lub wywaru mięsnego rozprowadzić 5-6 łyżeczek żelatyny. Po około 20 minutach ponownie zamieszać i podgrzać do rozpuszczenia żelatyny (Nie gotować). Zawartość opakowania wystarcza do sporządzenia około 2 litrów roztworu.
Type of packaging:Torebka
Country of origin:Produkt UE
Producer's address:Konfekcjonowano: CYKORIA S.A. Wierzchosławice 15 88-140 Gniewkowo
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 11 ocen.

  • 2016-06-29 09:27:11Bardzo dobra w chorobach zwyrodnieniowych
  • 2015-09-14 16:49:40Co prawda partia z Niemiec, ale żelatyna z Cykorii nigdy mnie nie zawiodła.



Dr. Oetker Доктор Oetker Dr. Oetker Доктор Oetker
expiry date
2029-04-30
Delecta Delecta Желатин Delecta Delecta Желатин
и рыбы 50 г для мяса десертов , овощей 50 szt.

price: 4,50 zł

PLN
1
29
expiry date 2029-03-30
Radix Radix-Бис агар Radix Radix-Бис агар
50 g
251,20zł/kg

price: 12,56 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-07-01
Dr. Oetker Доктор Oetker Dr. Oetker Доктор Oetker
съедобные желатин 20 g
149,50zł/kg

price: 2,99 zł

PLN
1
27
expiry date 2029-02-28
Cykoria Желатин Cykoria Желатин
свинины и рыбы цикорий со специями для 40 g
94,00zł/kg

price: 3,76 zł

PLN
1
53
expiry date
2027-12-30
Dr. Oetker Доктор Oetker Dr. Oetker Доктор Oetker
żelfix 3:01 40 g
103,75zł/kg

price: 4,15 zł

PLN
1
27
expiry date
2028-11-30
REDUCED PRICE -25%
Delecta Delecta 2-1 Delecta Delecta 2-1
Гелеобразование сахар 500 г 500 g
10,78zł/kg

price: 5,39 zł

PLN
1
5
expiry date
2026-10-30
Amylon Amylon
10 g
711,00zł/kg

price: 7,11 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-12-03
Cykoria продуктовый Cykoria продуктовый
лимонная кислота 20 g
92,50zł/kg

price: 1,85 zł

PLN
1
42
expiry date 2029-02-28
Cykoria свекольник Cykoria свекольник
быстрое 60 g
37,67zł/kg

price: 2,26 zł

PLN
1
35
expiry date 2028-03-30
Cykoria Cykoria Chili Cykoria Cykoria Chili
20 g
99,50zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
29
expiry date 2028-01-30
Cykoria Cykoria Cykorianka Kawa Cykoria Cykoria Cykorianka Kawa
Zbożowa 120 g
44,92zł/kg

price: 5,39 zł

PLN
1
11
expiry date 2028-05-30
Cykoria Cykoria Krem do tortów Cykoria Cykoria Krem do tortów
o smaku 100 g
56,30zł/kg

price: 5,63 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-11-30
Cykoria Cykoria Krem do tortów Cykoria Cykoria Krem do tortów
o smaku 100 g
32,40zł/kg

price: 3,24 zł

PLN
1
16
expiry date 2027-11-30
Cykoria Цикорий Cykoria Цикорий
приготовления Чизкейк быстрого 190 g
36,79zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
11
expiry date 2027-06-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5