Доктор Oetker żelfix 3:01

Dr. Oetker Na 1 kg owoców (lub 0,9 l soku) i 0,35 kg cukru Z Żelfixem 3:1 Dr. Oetkera szybko przygotujesz pyszne przetwory.
Доктор Oetker żelfix 3:01Доктор Oetker żelfix 3:01
masa netto

masa netto

40 g

data przydatności

expiry date:

2028-11-30

pojemność

cena za kilogram

103,75 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900437071305

5900437071305

price: 4,15 zł

4.15 PLN 2028-11-30 NewCondition
cukier, substancja żelująca (pektyny), dekstroza, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), substancja konserwująca (kwas sorbowy)
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Na 1 kg owoców (lub 0,9 l soku) i 0,35 kg cukru Z Żelfixem 3:1 Dr. Oetkera szybko przygotujesz pyszne przetwory.
Features:na bazie pektyny owocowej, pyszne konfitury w 2 minuty, na 1 kg owoców 0,35 kg cukru, zapobiega pleśnieniu
brand:Dr. Oetker
Legally regulated product name:Mieszanka żelująca w proszku.
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Recipes:Sposób przyrządzania: 1. Odważyć 1 kg umytych, wypestkowanych i rozdrobnionych owoców lub odmierzyć 0,9 l soku. 2. Żelfix dokładnie wymieszaj z owocami lub sokiem. Zagotuj ciągle mieszając. 3. Dodaj 0,35 kg cukru. Zagotuj ponownie i gotuj jeszcze 2 min (owoce twarde i mniej rozdrobnione gotuj 3 do 5 min). Zdejmij z ognia i mieszaj do zaniku piany. 4. Gorącą konfiturę lub galaretkę nałóż do słoików (do pełna) i natychmiast szczelnie zamknij. Słoiki ułóż na ok. 5 min dnem do góry. Wskazówki: - Aby zachować świeży kolor i wyostrzyć smak konfitur ze szczególnie słodkich owoców, dodaj sok z 1 cytryny lub szczyptę Kwasu cytrynowego Dr. Oetkera. - Przy przyrządzaniu konfitury z większej ilości owoców przyjmij proporcje: 2 kg owoców + 2 Żelfixy + 700 g cukru. Nie zaleca się stosowania jednorazowo większej ilości składników. Z Żelfixem Dr. Oetkera możesz przygotować również przetwory na bazie warzyw, takich jak pomidory, papryka czy cukinia.
Type of packaging:Saszetka
Producer's address:Dr. Oetker Polska Sp. z o.o. ul. Adm. Dickmana 14/15 80-339 Gdańsk
Return address:
Łowicz с низким Łowicz с низким
ананас содержанием сахара джем, 280 g
24,96zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
8
expiry date 2027-03-30
Łowicz с низким Łowicz с низким
джем содержанием сахара персик 280 g
24,96zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
10
expiry date 2027-04-30
Łowicz Łowicz
280 g
24,96zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
8
expiry date
2027-05-30
Łowicz с низким Łowicz с низким
клубничным вареньем содержанием сахара с 280 g
25,86zł/kg

price: 7,24 zł

PLN
1
15
expiry date 2027-03-30
Łowicz с низким Łowicz с низким
вишневое варенье содержанием сахара 280 g
24,96zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
13
expiry date 2027-06-30
Łowicz с низким Łowicz с низким
варенье из черной смородины содержанием сахара 280 g
24,96zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
13
expiry date 2027-06-30
Łowicz с низким Łowicz с низким
черники джем содержанием сахара 280 g
27,96zł/kg

price: 7,83 zł

PLN
1
9
expiry date 2027-06-30
Jamar Jamar
Jamar Мультифруктовый мармелад 600 g
14,68zł/kg

price: 8,81 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-05-31
Dr. Oetker Доктор Oetker Dr. Oetker Доктор Oetker
Ром аромат тортам 9 ml
264,44zł/l

price: 2,38 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-01-30
Dr. Oetker Доктор Oetker Dr. Oetker Доктор Oetker
порошка выпечки 30 g
33,00zł/kg

price: 0,99 zł

PLN
1
14
expiry date 2027-05-30
Dr. Oetker Доктор Oetker Dr. Oetker Доктор Oetker
лимонная кислота 20 g
90,00zł/kg

price: 1,80 zł

PLN
1
10
expiry date 2029-06-30
Dr. Oetker Доктор Oetker Dr. Oetker Доктор Oetker
съедобные желатин 20 g
149,50zł/kg

price: 2,99 zł

PLN
1
27
expiry date 2029-02-28
Dr. Oetker Доктор Oetker Dr. Oetker Доктор Oetker
клубничное желе сладкий момент , 30 g
55,00zł/kg

price: 1,65 zł

PLN
1
26
expiry date 2027-07-31
Dr. Oetker Доктор Oetker Dr. Oetker Доктор Oetker
желе сладкий момент Apple, 30 g
55,33zł/kg

price: 1,66 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-04-30
Dr. Oetker Доктор Oetker Dr. Oetker Доктор Oetker
желе сладкий момент вишня 30 g
55,00zł/kg

price: 1,65 zł

PLN
1
31
expiry date 2027-07-31
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5