Доктор Oetker лимонная кислота

Dr. Oetker
55Доктор Oetker лимонная кислота
Доктор Oetker лимонная кислотаДоктор Oetker лимонная кислота
masa netto

masa netto

20 g

data przydatności

expiry date:

2029-06-30

pojemność

cena za kilogram

90,00 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900437070100

5900437070100

price: 1,80 zł

1.80 PLN 2029-06-30 NewCondition
podkreśla smak, utrwala kolor warzyw i owoców, uszlachetnia smak sosów, dressingów i zup, wzmacnia smak konfitur, galaretek i soków, podkreśla smak napojów
brand:Dr. Oetker
Legally regulated product name:Kwas cytrynowy E330 spożywczy.
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Type of packaging:Saszetka
Producer's address:Dr. Oetker Polska Sp. z o.o. ul. Adm. Dickmana 14/15, 80-339 Gdańsk
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 5 ocen.




    Cykoria продуктовый Cykoria продуктовый
    лимонная кислота 20 g
    92,50zł/kg

    price: 1,85 zł

    PLN
    1
    42
    expiry date 2029-02-28
    Delecta Delecta лимонная Delecta Delecta лимонная
    кислота 20 g
    58,50zł/kg

    price: 1,17 zł

    PLN
    1
    13
    expiry date 2029-05-30
    BIOVEGAN Biovegan BIOVEGAN Biovegan
    порошке без глютена BIO Высушенная цедра лимона в 9 g
    693,33zł/kg

    price: 6,24 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-12-31
    Dr. Oetker Доктор Oetker Dr. Oetker Доктор Oetker
    Ром аромат тортам 9 ml
    264,44zł/l

    price: 2,38 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2027-01-30
    Dr. Oetker Доктор Oetker Dr. Oetker Доктор Oetker
    порошка выпечки 30 g
    33,00zł/kg

    price: 0,99 zł

    PLN
    1
    14
    expiry date 2027-05-30
    Dr. Oetker Доктор Oetker Dr. Oetker Доктор Oetker
    съедобные желатин 20 g
    149,50zł/kg

    price: 2,99 zł

    PLN
    1
    27
    expiry date 2029-02-28
    Dr. Oetker Доктор Oetker Dr. Oetker Доктор Oetker
    клубничное желе сладкий момент , 30 g
    55,00zł/kg

    price: 1,65 zł

    PLN
    1
    26
    expiry date 2027-07-31
    Dr. Oetker Доктор Oetker Dr. Oetker Доктор Oetker
    желе сладкий момент Apple, 30 g
    55,33zł/kg

    price: 1,66 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-04-30
    Dr. Oetker Доктор Oetker Dr. Oetker Доктор Oetker
    желе сладкий момент вишня 30 g
    55,00zł/kg

    price: 1,65 zł

    PLN
    1
    31
    expiry date 2027-07-31
    Dr. Oetker Доктор Oetker Dr. Oetker Доктор Oetker
    желе долива порошковых невыпеченный чизкейк с 195 g
    35,85zł/kg

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-04-30
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5