Łowicz

Łowicz Dżem morelowy o obniżonej zawartości cukrów 280 g

Marka

Łowicz

Cechy

100 % słonecznych moreli
bez konserwantów
Polska Marka

Marka standaryzowana

Marka - Łowicz

Nazwa produktu uregulowana prawnie

Dżem morelowy o obniżonej zawartości cukrów.* Pasteryzowany.
*Produkt zawiera ponad 30 % mniej cukrów niż dżemy o łącznej zawartości cukrów 60 g na 100 g produktu.

masa netto

masa netto

280 g

data przydatności

expiry date:

2027-05-30

pojemność

cena za kilogram

24,96 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900397009141

5900397009141

price: 6,99 zł

buy 8 szt. for 6.88 zł/szt
6.99 PLN 2027-05-30 NewCondition

morele (40 %)
cukier
woda
substancja żelująca - pektyny
substancja zagęszczająca - guma guar
regulator kwasowości - kwas cytrynowy
Sporządzono z 40 g owoców na 100 g produktu


Wartości odżywcze
 Wartość odżywcza w 100 g produktu:
energia 604 kJ / 142 kcal
tłuszcz <0,5 g
w tym kwasy nasycone <0,1 g
węglowodany 35 g
w tym cukry 35 g
białko <0,5 g
sól 0 g

Łowicz Dżem morelowy o obniżonej zawartości cukrów 280 g

Marka

Łowicz

Cechy

100 % słonecznych moreli
bez konserwantów
Polska Marka

Marka standaryzowana

Marka - Łowicz

Nazwa produktu uregulowana prawnie

Dżem morelowy o obniżonej zawartości cukrów.* Pasteryzowany.
*Produkt zawiera ponad 30 % mniej cukrów niż dżemy o łącznej zawartości cukrów 60 g na 100 g produktu.


Safety warning:

Produkt z owoców może zawierać pozostałości pestek.


brand:

Łowicz


About the brand:

Łowicz
Samo najlepsze


Legally regulated product name:Dżem morelowy niskosłodzony pasteryzowany
Other information:

100 g produktu kJ/kcal 604/142 7%*
15 g (1 łyżeczka) kJ/kcal 91/21 1%*
*referencyjna wartość spożycia dla osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal)
Opakowanie zawiera około 18 porcji.
Sporządzono z 40 g owoców na 100 g produktu.


Storage:

Po otwarciu przechowywać w lodówce.


Preparation and use:

Nasze owocowe menu
drożdżówki ze łooo!
ciasteczka doskonałe
Spróbuj!


Type of packaging:

Słoik


Producer's address:

Agros Nova Sp. z o.o. Sp. k.
al. Stanów Zjednoczonych 61A
04-028 Warszawa


Return address:

Agros Nova Sp. z o.o. Sp. k.
al. Stanów Zjednoczonych 61A
04-028 Warszawa

Łowicz с низким Łowicz с низким
ананас содержанием сахара джем, 280 g
24,96zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
8
expiry date 2027-03-30
Łowicz с низким Łowicz с низким
джем содержанием сахара персик 280 g
24,96zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
10
expiry date 2027-04-30
Łowicz с низким Łowicz с низким
клубничным вареньем содержанием сахара с 280 g
25,86zł/kg

price: 7,24 zł

PLN
1
15
expiry date 2027-03-30
Łowicz с низким Łowicz с низким
вишневое варенье содержанием сахара 280 g
24,96zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
13
expiry date 2027-06-30
Łowicz с низким Łowicz с низким
варенье из черной смородины содержанием сахара 280 g
24,96zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
13
expiry date 2027-06-30
Łowicz с низким Łowicz с низким
черники джем содержанием сахара 280 g
27,96zł/kg

price: 7,83 zł

PLN
1
9
expiry date 2027-06-30
Łowicz с низким Łowicz с низким
варенье крыжовник Киви содержанием сахара 280 g
24,96zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
8
expiry date
2027-06-30
REDUCED PRICE -10%
Łowicz Варенье Лович Łowicz Варенье Лович
содержанием сахара малиновое с пониженным 280 g
24,96zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
4
expiry date 2026-11-30
Łowicz с низким Łowicz с низким
варенье с лесными ягодами содержанием сахара 240 g
59,88zł/kg

price: 14,37 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-02-28
Łowicz с низким Łowicz с низким
черники джем содержанием сахара 240 szt.

price: 14,52 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-05-30
Łowicz с низким Łowicz с низким
клубничным вареньем содержанием сахара с 240 g
45,29zł/kg

price: 10,87 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-06-30
Łowicz Болонский Łowicz Болонский
соус готов 500 g
17,16zł/kg

price: 8,58 zł

PLN
1
11
expiry date 2028-01-30
Łowicz переодевание , Łowicz переодевание ,
баночка сладкой - кислый 500 g
17,16zł/kg

price: 8,58 zł

PLN
1
11
expiry date 2028-01-30
Łowicz китайский Łowicz китайский
expiry date 2027-11-30
Łowicz соус для Łowicz соус для
спагетти 500 g
17,14zł/kg

price: 8,57 zł

PLN
1
10
expiry date 2028-01-31
Łowicz клюква , чтобы Łowicz клюква , чтобы
expiry date 2027-02-28
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5