с низким содержанием сахара варенье с лесными ягодами

Łowicz
54с низким содержанием сахара варенье с лесными ягодами
с низким содержанием сахара варенье с лесными ягодамис низким содержанием сахара варенье с лесными ягодами
masa netto

masa netto

240 g

data przydatności

expiry date:

2027-02-28

pojemność

cena za kilogram

59,88 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900397013148

5900397013148

price: 14,37 zł

14.37 PLN 2027-02-28 NewCondition
truskawki, jeżyny (15%), maliny (10%), jagody (8%), poziomki (3%), cukier, woda, substancja żelująca - pektyny, substancje zagęszczające - guma guar i guma ksantanowa, regulator kwasowości - kwas cytrynowy, Sporządzono z 60 g owoców na 100 g produktu
Wartości odżywcze (%)w 100 g produktu:
energia708 kJ/167 kcal
tłuszcz <0,5 g
w tym kwasy nasycone <0,1 g
węglowodany 40 g
w tym cukry 40 g
białko 0,6 g
sól 0 g

Łowicz
About the brand:Łowicz Samo najlepsze
Legally regulated product name:Konfitura ekstra z owocami leśnymi o obniżonej zawartości cukrów. Pasteryzowana.
Storage:Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 5 dni.
Recipes:
Type of packaging:Słoik
Producer's address:Agros Nova Sp. z o.o. Sp. k. al. Stanów Zjednoczonych 61A 04-028 Warszawa
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 4 ocen.




    Łowicz с низким Łowicz с низким
    черники джем содержанием сахара 240 szt.

    price: 14,52 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-05-30
    Łowicz с низким Łowicz с низким
    клубничным вареньем содержанием сахара с 240 g
    45,29zł/kg

    price: 10,87 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2027-06-30
    Herbapol Гербаполь Herbapol Гербаполь
    низким содержанием сахара варенье с вишней очень 240 g
    35,50zł/kg

    price: 8,52 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date 2028-03-30
    Herbapol Гербаполь Herbapol Гербаполь
    низким содержанием сахара варенье с клубники очень 240 g
    35,50zł/kg

    price: 8,52 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2027-11-30
    Herbapol Гербаполь Herbapol Гербаполь
    сверхнизкого сахара джем с малиной 240 g
    35,50zł/kg

    price: 8,52 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date 2028-07-30
    Łowicz Łowicz Konfitura malinowa Łowicz Łowicz Konfitura malinowa
    240 g
    59,71zł/kg

    price: 14,33 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date
    2027-06-30
    Stovit Stovit с Stovit Stovit с
    клубничным вареньем 250 g
    38,04zł/kg

    price: 9,51 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2027-09-30
    Hektor Hektor Konfitura z czarnych Hektor Hektor Konfitura z czarnych
    330 g
    24,21zł/kg

    price: 7,99 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date
    2027-05-30
    Łowicz с низким Łowicz с низким
    ананас содержанием сахара джем, 280 g
    24,96zł/kg

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date 2027-03-30
    Łowicz с низким Łowicz с низким
    джем содержанием сахара персик 280 g
    24,96zł/kg

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date 2027-04-30
    Łowicz Łowicz
    280 g
    24,96zł/kg

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date
    2027-05-30
    Łowicz с низким Łowicz с низким
    клубничным вареньем содержанием сахара с 280 g
    25,86zł/kg

    price: 7,24 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date 2027-03-30
    Łowicz с низким Łowicz с низким
    вишневое варенье содержанием сахара 280 g
    24,96zł/kg

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    13
    expiry date 2027-06-30
    Łowicz с низким Łowicz с низким
    варенье из черной смородины содержанием сахара 280 g
    24,96zł/kg

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    13
    expiry date 2027-06-30
    Łowicz с низким Łowicz с низким
    черники джем содержанием сахара 280 g
    27,96zł/kg

    price: 7,83 zł

    PLN
    1
    9
    expiry date 2027-06-30
    Łowicz Болонский Łowicz Болонский
    соус готов 500 g
    17,16zł/kg

    price: 8,58 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2028-01-30
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5