Radix-Бис деревенский хлеб с сливой

Radix
52Radix-Бис деревенский хлеб с сливой
Radix-Бис деревенский хлеб с сливойRadix-Бис деревенский хлеб с сливой
masa netto

masa netto

350 g

data przydatności

expiry date:

2027-02-28

pojemność

cena za kilogram

26,83 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907569005611

5907569005611

price: 9,39 zł

9.39 PLN 2027-02-28 NewCondition

Składniki: słonecznik 40%, pestki dyni, siemię lniane, płatki owsiane, otręby owsiane, płatki z komosy, ekspandowana komosa, ekspandowany orkisz, ekspandowany amarantus, babka jajowata, śliwka suszona 8%.


Wykonanie: zawartość opakowania wymieszać z 2 jajkami i 75 ml kefiru lub maślanki, 1 łyżeczka soli. Całość przełożyć do foremki i piec ok. 40 min. w temp. 180 stop.C.
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Radix Radix-Бис Radix Radix-Бис
    деревенский хлеб 350 g
    26,83zł/kg

    price: 9,39 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-01-30
    Radix Radix-бис Radix Radix-бис
    Средиземноморский хлеб 350 g
    26,83zł/kg

    price: 9,39 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2027-02-28
    Mestemacher хлеб из Mestemacher хлеб из
    грубой ржаной мук `и 250 g
    27,44zł/kg

    price: 6,86 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2027-03-15
    Mestemacher нарезанный Mestemacher нарезанный
    ржаной хлеб хлеб из непросеянной 500 g
    14,32zł/kg

    price: 7,16 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2027-03-15
    Mestemacher Mestemacher
    ржаной с семенами льна Цельнозерновой хлеб 500 g
    14,60zł/kg

    price: 7,30 zł

    PLN
    1
    16
    expiry date 2027-04-15
    Mestemacher Цельное Mestemacher Цельное
    овсяных хлопьев зерно ржаной хлеб Центр 500 g
    14,34zł/kg

    price: 7,17 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2027-03-15
    Mestemacher Mestemacher
    каменным тыквы непросеянной ржаной с 500 g
    14,82zł/kg

    price: 7,41 zł

    PLN
    1
    22
    expiry date 2027-03-15
    Radix Radix-Бис агар Radix Radix-Бис агар
    50 g
    251,20zł/kg

    price: 12,56 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2028-07-01
    Radix Семена Radix Bis Chia Radix Семена Radix Bis Chia
    150 g
    46,60zł/kg

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-09-30
    Radix Тростниковый Radix Тростниковый
    сахар Radix-Bis Demerara 500 g
    14,48zł/kg

    price: 7,24 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2027-08-26
    Radix Крупа Radix Bis Corn Radix Крупа Radix Bis Corn
    без глютена 450 g
    9,47zł/kg

    price: 4,26 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-01-17
    Radix Radix-Бис манную Radix Radix-Бис манную
    спельта 500 g
    12,00zł/kg

    price: 6 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-04-25
    Radix Radix-Bis овсяная Radix Radix-Bis овсяная
    крупа 400 g
    9,40zł/kg

    price: 3,76 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-06-30
    Radix Radix-Bis Maka Radix Radix-Bis Maka
    кукуруза без глютена 450 g
    11,78zł/kg

    price: 5,30 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-02-12
    Radix Radix-бис пишется Radix Radix-бис пишется
    тип муки 2000 1 kg

    price: 10,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2027-01-16
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5