Radix-бис Средиземноморский хлеб

Radix
Radix-бис Средиземноморский хлебRadix-бис Средиземноморский хлеб
masa netto

masa netto

350 g

data przydatności

expiry date:

2027-02-28

pojemność

cena za kilogram

26,83 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907569005635

5907569005635

price: 9,39 zł

9.39 PLN 2027-02-28 NewCondition
Składniki: słonecznik 40%, pestki dyni, siemię lniane, płatki owsiane, otręby owsiane, płatki z komosy, ekspandowana komosa, ekspandowany orkisz, ekspandowany amarantus, pomidor suszony 2%, cukinia suszona 2%, papryka suszona 2%, czarnuszka.
Wykonanie: zawartość opakowania wymieszać z 2 jajkami, 75 ml kefiru lub maślanki, pół łyżeczki soli. Całość przełożyć do foremki i piec ok. 40 min.w temp. 180
Radix Radix-Бис Radix Radix-Бис
деревенский хлеб 350 g
26,83zł/kg

price: 9,39 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-01-30
Radix Radix-Бис Radix Radix-Бис
деревенский хлеб с сливой 350 g
26,83zł/kg

price: 9,39 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-02-28
Mestemacher хлеб из Mestemacher хлеб из
грубой ржаной мук `и 250 g
27,44zł/kg

price: 6,86 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-03-15
Mestemacher нарезанный Mestemacher нарезанный
ржаной хлеб хлеб из непросеянной 500 g
14,32zł/kg

price: 7,16 zł

PLN
1
11
expiry date 2027-03-15
Mestemacher Mestemacher
ржаной с семенами льна Цельнозерновой хлеб 500 g
14,60zł/kg

price: 7,30 zł

PLN
1
16
expiry date 2027-04-15
Mestemacher Цельное Mestemacher Цельное
овсяных хлопьев зерно ржаной хлеб Центр 500 g
14,34zł/kg

price: 7,17 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-03-15
Mestemacher Mestemacher
каменным тыквы непросеянной ржаной с 500 g
14,82zł/kg

price: 7,41 zł

PLN
1
22
expiry date 2027-03-15
Radix Radix-Бис агар Radix Radix-Бис агар
50 g
251,20zł/kg

price: 12,56 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-07-01
Radix Семена Radix Bis Chia Radix Семена Radix Bis Chia
150 g
46,60zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-09-30
Radix Тростниковый Radix Тростниковый
сахар Radix-Bis Demerara 500 g
14,48zł/kg

price: 7,24 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-08-26
Radix Крупа Radix Bis Corn Radix Крупа Radix Bis Corn
без глютена 450 g
9,47zł/kg

price: 4,26 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-01-17
Radix Radix-Бис манную Radix Radix-Бис манную
спельта 500 g
12,00zł/kg

price: 6 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-04-25
Radix Radix-Bis овсяная Radix Radix-Bis овсяная
крупа 400 g
9,40zł/kg

price: 3,76 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-06-30
Radix Radix-Bis Maka Radix Radix-Bis Maka
кукуруза без глютена 450 g
11,78zł/kg

price: 5,30 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-02-12
Radix Radix-бис пишется Radix Radix-бис пишется
тип муки 2000 1 kg

price: 10,99 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-01-16
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5