Висла Батон Sękacz ореховый

Wisła
410Висла Батон Sękacz ореховый
Sękacz - wafelek z nadzieniem o smaku orzechowym.
Висла Батон Sękacz ореховыйВисла Батон Sękacz ореховый
masa netto

masa netto

32 g

data przydatności

expiry date:

2027-01-08

pojemność

cena za kilogram

82,50 zł / kg

ocena

ranking

4.2/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5905436797034

5905436797034

price: 2,64 zł

2.64 PLN 2027-01-08 NewCondition

cukier, czekolada 23% (cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, emulgatory: lecytyny (z soi), E476; aromat wanilina), margaryna (oleje i tłuszcze roślinne: palmowy, rzepakowy, kokosowy; tłuszcze roślinne częściowo uwodornione: palmowy, rzepakowy; woda, emulgator: E471, sól, regulator kwasowości E330, substancja konserwująca: E202, barwnik: E160 b, aromat (zawiera mleko)), mąka pszenna, syrop glukozowy, mleko odtłuszczone w proszku, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, alkohol etylowy, orzechy laskowe 0,5%, skrobia ziemniaczana, żółtko jaja w proszku, olej słonecznikowy, sól, substancja spulchniająca: węglany sodu, emulgator: lecytyny (z soi), aromat.


Sękacz - wafelek z nadzieniem o smaku orzechowym.
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 10 ocen.




    Wisła Висла Батон Wisła Висла Батон
    expiry date 2027-01-30
    Biominki Биоминки Biominki Биоминки
    Андруты Какао БИО 32 g
    140,31zł/kg

    price: 4,49 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2026-10-20
    Pawełek ириски бар Pawełek ириски бар
    expiry date 2027-02-26
    Pawełek крем -бар Pawełek крем -бар
    expiry date 2027-05-26
    Grześki Разделите Grześki Разделите
    - Какао шоколадный пластины без 6 26 g
    47,69zł/kg

    price: 1,24 zł

    PLN
    1
    37
    expiry date 2027-01-31
    Grześki вафельные в Grześki вафельные в
    шоколадной природного 36 g
    52,22zł/kg

    price: 1,88 zł

    PLN
    1
    128
    expiry date 2027-06-30
    Prince Polo Prince Polo
    Классические вафли Prince Polo 17 g
    96,47zł/kg

    price: 1,64 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2027-05-18
    Jutrzenka | Семья Jutrzenka | Семья
    арахиса вафли 180 g
    23,39zł/kg

    price: 4,21 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date 2027-08-30
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5