Батончик Snickers с начинкой и арахисом в карамели и шоколаде

Snickers
51Батончик Snickers с начинкой и арахисом в карамели и шоколаде
Baton z miękkim nugatem, nadzieniem karmelowym i orzeszkami ziemnymi oblany mleczną czekoladą.
Батончик Snickers с начинкой и арахисом в карамели и шоколаде Батончик Snickers с начинкой и арахисом в карамели и шоколаде
masa netto

masa netto

75 g

data przydatności

expiry date:

2027-06-13

pojemność

cena za kilogram

61,33 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900951310973

5900951310973

price: 4,60 zł

4.60 PLN 2027-06-13 NewCondition
cukier, syrop glukozowy, orzeszki ziemne, odtłuszczone mleko w proszku, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, permeat serwatki (mleko), olej słonecznikowy, tłuszcz mleczny, tłuszcz palmowy, sól, emulgator (lecytyna sojowa), białko jaja w proszku, Czekolada mleczna oprócz tłuszczu kakaowego zawiera tłuszcze roślinne
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza / 100 g
Wartość energetyczna2048 kJ
Wartość energetyczna489 kcal
Tłuszcz23 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (kwasy nasycone)7,7 g
Węglowodany60 g
w tym cukry51 g
Białko8,7 g
Sól0,52 g
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal)
Ilość porcji w opakowaniu: 2
Rozmiar porcji: 37.5 g

Jaja : Zawiera
Orzechy laskowe : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Orzeszki ziemne : Zawiera
Soja : Zawiera
Baton z miękkim nugatem, nadzieniem karmelowym i orzeszkami ziemnymi oblany mleczną czekoladą.
Features:Orzeszki ziemne, Karmel, Mleczna czekolada
brand:Snickers
About the brand:Głodny nie jesteś sobą!
Legally regulated product name:Czekolada mleczna (35 %) z miękkim nugatem (14 %) i nadzieniem karmelowym (28 %) z orzeszkami ziemnymi (22 %).
Other information:(2 x 37.5 g) = 75 g e
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu
Type of packaging:Torba
Producer's address:Mars Polska sp. z o.o., Kożuszki Parcel 42, 96-500 Sochaczew 0 801 10 63 63
Return address:Mars Polska sp. z o.o., Kożuszki Parcel 42, 96-500 Sochaczew 0 801 10 63 63
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Pawełek ириски бар Pawełek ириски бар
    expiry date 2027-02-26
    Pawełek крем -бар Pawełek крем -бар
    expiry date 2027-05-26
    Grześki Разделите Grześki Разделите
    - Какао шоколадный пластины без 6 26 g
    47,69zł/kg

    price: 1,24 zł

    PLN
    1
    37
    expiry date 2027-01-31
    Grześki вафельные в Grześki вафельные в
    шоколадной природного 36 g
    52,22zł/kg

    price: 1,88 zł

    PLN
    1
    128
    expiry date 2027-06-30
    Prince Polo Prince Polo
    Классические вафли Prince Polo 17 g
    96,47zł/kg

    price: 1,64 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2027-05-18
    Jutrzenka | Семья Jutrzenka | Семья
    арахиса вафли 180 g
    23,39zł/kg

    price: 4,21 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date 2027-08-30
    Jutrzenka | Семья , Jutrzenka | Семья ,
    сливки вафли 180 g
    23,72zł/kg

    price: 4,27 zł

    PLN
    1
    16
    expiry date 2027-07-30
    Snickers Батончик Snickers Snickers Батончик Snickers
    карамели и шоколаде с начинкой и арахисом в 50 g
    70,60zł/kg

    price: 3,53 zł

    PLN
    1
    25
    expiry date 2027-06-13
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5