Sonko свет хлеб с семенами подсолнечника

Sonko
47Sonko свет хлеб с семенами подсолнечника
Ziarna słonecznika to drobne, niepozorne nasiona o orzechowym smaku zawierające liczne składniki odżywcze. Uprawiane zarówno jako rośliny ozdobne, lecznicze, przemysłowe oraz do celów spożywczych.
Sonko свет хлеб с семенами подсолнечникаSonko свет хлеб с семенами подсолнечника
masa netto

masa netto

170 g

data przydatności

expiry date:

2027-05-15

pojemność

cena za kilogram

40,47 zł / kg

ocena

ranking

4.3/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902180400500

5902180400500

price: 6,88 zł

buy 10 szt. for 6.78 zł/szt
6.88 PLN 2027-05-15 NewCondition
kaszka kukurydziana, mąka żytnia, woda, mąka pszenna, 2,9 % zmielone ziarna słonecznika, 2 % inulina, sól, 0,9 % błonnik pszenny, ekstrakt słodowy jęczmienny, substancja spulchniająca: wodorowęglan sodu
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza na 100 g
Wartość energetyczna1563 kJ
Wartość energetyczna369 kcal
Tłuszcz, w tym:1,5 g
- kwasy tłuszczowe nasycone0,2 g
Węglowodany, w tym:78,1 g
- cukry<0,5 g
Błonnik3,5 g
Białko8,9 g
Sól1,0 g

Jęczmień : Zawiera
Żyto : Zawiera
Pszenica : Zawiera
Ziarna słonecznika to drobne, niepozorne nasiona o orzechowym smaku zawierające liczne składniki odżywcze. Uprawiane zarówno jako rośliny ozdobne, lecznicze, przemysłowe oraz do celów spożywczych.
Features:źródło błonnika, bez dodatku cukrów*, źródło błonnika pokarmowego, z inuliną (błonnik rozpuszczalny), jedna kromka to 25 kcal, oddzielne 2 opakowania w środku - dłużej świeże, *zawiera naturalnie występujące cukry
brand:Sonko
About the brand:Sonko - dbaj o siebie! Spróbuj również Lekkich wafelków w czekoladzie Sonko 3 lekkie wafelki pełnoziarniste w ciemnej czekoladzie Sonko 3 lekkie wafelki 3 ziarna w mlecznej czekoladzie Sonko 3 lekkie wafelki z owsem w mlecznej czekoladzie
Legally regulated product name:Pieczywo lekkie ze słonecznikiem. Pieczywo chrupkie, ekstrudowane.
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Najlepiej spożyć przed: data i numer partii - podane na wierzchu opakowania.
Type of packaging:Pudełko
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 7 ocen.




    Sonko Легкий хлеб Sonko Легкий хлеб
    Сонко с полбой и тыквой 170 g
    40,47zł/kg

    price: 6,88 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2027-08-09
    Sonko Sonko свет хлеб Sonko Sonko свет хлеб
    expiry date 2027-05-17
    Sonko Sonko свет ржаной Sonko Sonko свет ржаной
    хлеб 170 g
    41,53zł/kg

    price: 7,06 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2027-05-22
    Sonko Sonko свет 7 зерна Sonko Sonko свет 7 зерна
    expiry date 2027-03-24
    Sonko Sonko свет из Sonko Sonko свет из
    хрустящие хлебцы непросеянной муки 170 g
    40,47zł/kg

    price: 6,88 zł

    PLN
    1
    20
    expiry date 2027-09-01
    Sonko рисовые Sonko рисовые
    лепешки природные 130 g
    36,15zł/kg

    price: 4,70 zł

    PLN
    1
    62
    expiry date 2027-09-15
    Sonko Сонко рисовые Sonko Сонко рисовые
    вафли с морской солью 130 g
    37,08zł/kg

    price: 4,82 zł

    PLN
    1
    9
    expiry date 2027-09-25
    Sonko Крупа ячменная Sonko Крупа ячменная
    Сонко Кантри 4х100г 400 g
    14,58zł/kg

    price: 5,83 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-03-01
    Sonko Сонко Sonko Сонко
    длиннозерный белый рис 1 kg

    price: 7,32 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2028-04-02
    Sonko рисовые Sonko рисовые
    лепешки из семян тыквы 130 g
    37,31zł/kg

    price: 4,85 zł

    PLN
    1
    22
    expiry date 2027-05-12
    Sonko жареные Sonko жареные
    чехлы гречневая крупа 4 х 100 г 400 g
    16,13zł/kg

    price: 6,45 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-03-30
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5