Легкий хлеб Сонко с полбой и тыквой

Sonko
55
Kolejny raz zamowione jak zawsze wszystko ok i na czas dzięki wielkieЛегкий хлеб Сонко с полбой и тыквой
55
Smaczny i delikatnyЛегкий хлеб Сонко с полбой и тыквой
56Легкий хлеб Сонко с полбой и тыквой
Легкий хлеб Сонко с полбой и тыквойЛегкий хлеб Сонко с полбой и тыквой
masa netto

masa netto

170 g

data przydatności

expiry date:

2027-08-09

pojemność

cena za kilogram

40,47 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902180720509

5902180720509

price: 6,88 zł

buy 10 szt. for 6.78 zł/szt
6.88 PLN 2027-08-09 NewCondition
kaszka kukurydziana, mąka żytnia, 23 % pełnoziarnista mąka pszenna orkiszowa, woda, 4 % zmielone odtłuszczone pestki dyni, 2 % inulina, ekstrakt słodowy jęczmienny, sól, 0,9 % błonnik pszenny, substancja spulchniająca: wodorowęglan sodu
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza na 100 g
Wartość energetyczna1537 kJ
Wartość energetyczna363 kcal
Tłuszcz, w tym:1,4 g
- kwasy tłuszczowe nasycone0,3 g
Węglowodany, w tym:73,9 g
- cukry<0,5 g
Błonnik5,5 g
Białko10,9 g
Sól1,2 g
Magnez83,7 mg (22 %**)
Cynk1,8 mg (18 %**)
** % dziennej referencyjnej wartości spożycia

Jęczmień : Zawiera
Żyto : Zawiera
Pszenica : Zawiera
źródło magnezu i cynku, źródło błonnika pokarmowego, z inuliną (błonnik rozpuszczalny), bez dodatków cukrów*, jedna kromka to 24 kcal, *zawiera naturalnie występujące cukry
brand:Sonko
About the brand:Sonko - dbaj o siebie! Spróbuj również Lekkich wafelków w czekoladzie Sonko 3 lekkie wafelki pełnoziarniste w ciemnej czekoladzie Sonko 3 lekkie wafelki 3 ziarna w mlecznej czekoladzie Sonko 3 lekkie wafelki z owsem w mlecznej czekoladzie
Legally regulated product name:Pieczywo lekkie z orkiszem i dynią. Pieczywo chrupkie, ekstrudowane.
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Najlepiej spożyć przed: data i numer partii - podane na wierzchu opakowania.
Type of packaging:Pudełko
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 6 ocen.

  • Areksson , 2025-06-27 21:13:31Kolejny raz zamowione jak zawsze wszystko ok i na czas dzięki wielkie
  • Jakub , 2024-03-03 20:18:15Smaczny i delikatny



Sonko Sonko свет хлеб с Sonko Sonko свет хлеб с
семенами подсолнечника 170 g
40,47zł/kg

price: 6,88 zł

PLN
1
12
expiry date 2027-05-15
Sonko Sonko свет хлеб Sonko Sonko свет хлеб
expiry date 2027-05-17
Sonko Sonko свет ржаной Sonko Sonko свет ржаной
хлеб 170 g
41,53zł/kg

price: 7,06 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-05-22
Sonko Sonko свет 7 зерна Sonko Sonko свет 7 зерна
expiry date 2027-03-24
Sonko Sonko свет из Sonko Sonko свет из
хрустящие хлебцы непросеянной муки 170 g
40,47zł/kg

price: 6,88 zł

PLN
1
20
expiry date 2027-09-01
Sonko рисовые Sonko рисовые
лепешки природные 130 g
36,15zł/kg

price: 4,70 zł

PLN
1
62
expiry date 2027-09-15
Sonko Сонко рисовые Sonko Сонко рисовые
вафли с морской солью 130 g
37,08zł/kg

price: 4,82 zł

PLN
1
9
expiry date 2027-09-25
Sonko Крупа ячменная Sonko Крупа ячменная
Сонко Кантри 4х100г 400 g
14,58zł/kg

price: 5,83 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-03-01
Sonko Сонко Sonko Сонко
длиннозерный белый рис 1 kg

price: 7,32 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-04-02
Sonko рисовые Sonko рисовые
лепешки из семян тыквы 130 g
37,31zł/kg

price: 4,85 zł

PLN
1
22
expiry date 2027-05-12
Sonko жареные Sonko жареные
чехлы гречневая крупа 4 х 100 г 400 g
16,13zł/kg

price: 6,45 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-03-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5