Sonko
53
Ryż biały jest najbardziej uniwersalną i najczęściej spożywaną odmianą ryżu na świecie. Jego łagodny i neutralny smak pozwala użyć go w każdej potrawie. Produkt posiada niską zawartość tłuszczu i nie zawiera cukrów.
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

expiry date:

2028-05-26

pojemność

cena za kilogram

11,88 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902180020104

5902180020104

price: 4,75 zł

buy 12 szt. for 4.68 zł/szt
4.75 PLN 2028-05-26 NewCondition
ryż biały
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza na 100 g
Wartość energetyczna1504 kJ
Wartość energetyczna354 kcal
Tłuszcz, w tym:0,8 g
- kwasy tłuszczowe nasycone0,2 g
Węglowodany, w tym:79,3 g
- cukry<0,5 g
Błonnik0,7 g
Białko7,1 g
Sól<0,01 g
Opakowanie 400 g zawiera 8 porcji ryżu.
¹porcja (1/2 woreczka) = 50 g suchego produktu = ok. 150 g produktu po ugotowaniu w wodzie bez soli

Zboża zawierające gluten : Nie zawiera
Ryż biały jest najbardziej uniwersalną i najczęściej spożywaną odmianą ryżu na świecie. Jego łagodny i neutralny smak pozwala użyć go w każdej potrawie. Produkt posiada niską zawartość tłuszczu i nie zawiera cukrów.
Features:naturalnie bezglutenowy, idealny do dań wege
brand:Sonko
About the brand:Spróbuj również: Sonko Ryż naturalny Sonko Ryż basmati Sonko Ryż jaśminowy
Legally regulated product name:Ryż biały.
Other information:4 x 100 g
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Type of packaging:Pudełko
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.




    Kupiec пропаренный Kupiec пропаренный
    рис 4 сумки 400 g
    17,03zł/kg

    price: 6,81 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2028-06-30
    Kupiec Торговый Белый Kupiec Торговый Белый
    рис 4x100 г 400 g
    12,00zł/kg

    price: 4,80 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2027-08-30
    Cenos длиннозерный Cenos длиннозерный
    белый рис 4x100g 400. g
    9,98zł/kg

    price: 3,99 zł

    PLN
    1
    12
    expiry date 2027-09-30
    Kupiec рис жасмина Kupiec рис жасмина
    400 g
    19,70zł/kg

    price: 7,88 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2028-06-30
    Cenos натуральный Cenos натуральный
    коричневый рис - долго 4x100g 400. g
    11,65zł/kg

    price: 4,66 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date 2027-08-30
    Sonko Рис Сонко Sonko Рис Сонко
    Жасмин 400 g
    19,98zł/kg

    price: 7,99 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date 2028-02-11
    Melvit Melvit ryż parboiled 4x100 Melvit Melvit ryż parboiled 4x100
    400 g
    14,98zł/kg

    price: 5,99 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2028-04-26
    Melvit Melvit ryż basmati 4x100 Melvit Melvit ryż basmati 4x100
    400 g
    19,65zł/kg

    price: 7,86 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date
    2028-07-21
    Sonko Сонко Sonko Сонко
    длиннозерный белый рис 1 kg

    price: 7,32 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2028-04-02
    Sonko Рисан красный Sonko Рисан красный
    рис 2x100 г 200 g
    34,95zł/kg

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-05-28
    Sonko рисовые Sonko рисовые
    лепешки природные 130 g
    36,15zł/kg

    price: 4,70 zł

    PLN
    1
    62
    expiry date 2027-09-15
    Sonko Сонко рисовые Sonko Сонко рисовые
    вафли с морской солью 130 g
    37,08zł/kg

    price: 4,82 zł

    PLN
    1
    9
    expiry date 2027-09-25
    Sonko Крупа ячменная Sonko Крупа ячменная
    Сонко Кантри 4х100г 400 g
    14,58zł/kg

    price: 5,83 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-03-01
    Sonko рисовые Sonko рисовые
    лепешки из семян тыквы 130 g
    37,31zł/kg

    price: 4,85 zł

    PLN
    1
    22
    expiry date 2027-05-12
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5