Помидоры Alce Nero, сушеные в оливковом масле BIO

Alce Nero

Opis:

Ekologiczne suszone pomidory w oliwie. Stanowią wyśmienitą przekąskę lub dodatek do sałatek, sosów i past pomidorowych.

 

Skład:

Suszone pomidory*(48%), olej słonecznikowy*, oliwa z oliwek extra virgin*(12%), ocet jabłkowy*, sól, cukier trzcinowy*, czosnek*, oregano*(0,05%), pieprz*, pietruszka*.

 

*składniki pochodzące z upraw ekologicznych, objęte certyfikatem kontroli IT CPB 4966 T 060013.

Помидоры Alce Nero, сушеные в оливковом масле BIOПомидоры Alce Nero, сушеные в оливковом масле BIO
BIO
masa netto

masa netto

330 g

data przydatności

expiry date:

2028-09-30

pojemność

cena za kilogram

114,39 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8009004809048

8009004809048

price: 37,75 zł

37.75 PLN 2028-09-30 NewCondition

Opis:

Ekologiczne suszone pomidory w oliwie. Stanowią wyśmienitą przekąskę lub dodatek do sałatek, sosów i past pomidorowych.

 

Skład:

Suszone pomidory*(48%), olej słonecznikowy*, oliwa z oliwek extra virgin*(12%), ocet jabłkowy*, sól, cukier trzcinowy*, czosnek*, oregano*(0,05%), pieprz*, pietruszka*.

 

*składniki pochodzące z upraw ekologicznych, objęte certyfikatem kontroli IT CPB 4966 T 060013.


brand:Alce Nero
Rolnik сушеные томаты Rolnik сушеные томаты
в масле 280 g
40,64zł/kg

price: 11,38 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-06-26
Dawtona нарезанные Dawtona нарезанные
помидоры консервированные 400 g
13,05zł/kg

price: 5,22 zł

PLN
1
11
expiry date 2028-10-04
Dawtona целые Dawtona целые
помидоры консервированные 400 g
13,70zł/kg

price: 5,48 zł

PLN
1
12
expiry date 2028-09-24
Alce Nero Помидоры Alce Alce Nero Помидоры Alce
Nero pelati БИО банка без кожицы 400 g
22,85zł/kg

price: 9,14 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-12-31
la BIO IDEA La Bio Idea la BIO IDEA La Bio Idea
кожицы BIO Нарезанные помидоры без 400 g
20,75zł/kg

price: 8,30 zł

PLN
1
4
expiry date 2028-12-31
Rolnik помидоры Rolnik помидоры
собственном соку 400 g
10,28zł/kg

price: 4,11 zł

PLN
1
12
expiry date 2028-12-30
Rolnik нарезанные Rolnik нарезанные
соку помидоры в собственном 425 g
9,39zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
18
expiry date
2028-07-30
Podravka нарезанные Podravka нарезанные
помидоры классическая 400 g
12,48zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
9
expiry date 2028-10-04
Alce Nero молотого Alce Nero молотого
эспрессо справедливой торговли кофе 100% Арабика кофе 250 g
190,32zł/kg

price: 47,58 zł

PLN
1
2
expiry date
2028-04-17
Alce Nero молотого Alce Nero молотого
справедливой торговли кофе 100% Арабика Мока 250 g
181,76zł/kg

price: 45,44 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-04-10
Alce Nero молотый кофе Alce Nero молотый кофе
сильные форте Мока справедливой торговли арабика робуста 100 % 250 g
191,96zł/kg

price: 47,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-06-17
Alce Nero Alce Nero
крупа Alce Nero BIO фузилли Цельнозерновая манная 500 g
18,78zł/kg

price: 9,39 zł

PLN
1
2
expiry date 2029-03-17
Alce Nero Alce Nero BIO Alce Nero Alce Nero BIO
непросеянной муки спагетти для сэндвичей из 500 g
30,34zł/kg

price: 15,17 zł

PLN
1
1
expiry date 2029-04-28
Alce Nero Alce Nero
500 g
31,02zł/kg

price: 15,51 zł

PLN
1
2
expiry date
2029-04-09
Alce Nero Alce Nero паста Alce Nero Alce Nero паста
Penne Rigate Farro от BIO emmer 500 g
32,26zł/kg

price: 16,13 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-08-22
Alce Nero Alce Nero pasta Fusilli Alce Nero Alce Nero pasta Fusilli
сверла BIO трехцветные спиральные 500 g
23,64zł/kg

price: 11,82 zł

PLN
1
1
expiry date 2029-04-11
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5