masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

expiry date:

2026-10-27

pojemność

cena za kilogram

32,45 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903743000014

5903743000014

price: 6,49 zł

6.49 PLN 2026-10-27 NewCondition
Twaróg, masło, sól, wodorowęglan sodu - regulator kwasowości, barwnik annato
Wartości odżywcze Wartość odżywcza w 100 g Wartość energetyczna 609 kJ / 145 kcal Tłuszcz 6 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 4,6 g Węglowodany 2,9 g w tym cukry 1,0 g Białko 19,4 g Sól 1,2 g Produkt zawiera: Mleko
Top Ser Chodzież ser smażony Top Ser Chodzież ser smażony
200 g
34,05zł/kg

price: 6,81 zł

PLN
1
2
expiry date
2026-10-27
Mlekovita Млековита Mlekovita Млековита
Сливочный сыр 100 g
35,60zł/kg

price: 3,56 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-12-03
Mlekovita Млековита Mlekovita Млековита
Плавленый сыр с зеленью 100 g
35,60zł/kg

price: 3,56 zł

PLN
1
4
expiry date 2026-12-07
Mlekovita Млековита Mlekovita Млековита
Плавленый сыр с ветчиной 100 g
35,60zł/kg

price: 3,56 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-02-06
Mlekovita Mlekovita Ementaler Mlekovita Mlekovita Ementaler
Сливочный сыр 100 g
35,60zł/kg

price: 3,56 zł

PLN
1
4
expiry date 2026-12-02
Lactima Lactima serek topiony Lactima Lactima serek topiony
w plastrach 130 g
40,77zł/kg

price: 5,30 zł

PLN
1
4
expiry date
2027-03-25
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5