Бификс Мелисса с апельсином и лемонграссом

Bifix
52Бификс Мелисса с апельсином и лемонграссом
Бификс Мелисса с апельсином и лемонграссомБификс Мелисса с апельсином и лемонграссом
masa netto

masa netto

40 g

data przydatności

expiry date:

2028-04-17

pojemność

cena za kilogram

134,00 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901483084240

5901483084240

price: 5,36 zł

5.36 PLN 2028-04-17 NewCondition
liść melisy lekarskiej 48%, jabłko, trawa cytrynowa 7%, skórka pomarańczy 6%, aromat naturalny
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza: 100 g
wartość energetyczna306 kJ/72 kcal
tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g
węglowodany17 g
w tym cukry7,9 g
białko1,0 g
sól0 g

gwarancja najwyższej jakości - W. Piasecki
brand:Bifix
About the brand:Herbatki Bifix w naturalny sposób pomogą Ci zadbać o zdrowie i samopoczucie. Wyprodukowane są ze starannie wyselekcjonowanych, najwyższej jakości ziół i owoców. Dbamy o smak i jakość naszych produktów, dając Ci to, co natura stworzyła najlepszego.
Legally regulated product name:Herbatka ziołowo-owocowa.
Other information:Masa netto: 20 x 2 g - 40 g e
Storage:Przechowywać w suchym miejscu.
Preparation and use:Sposób użycia: Torebkę herbatki umieścić w filiżance. Zalać wrzątkiem (200 ml) i przykryć. Parzyć ok. 7-10 minut.
Type of packaging:Pudełko
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Bifix Травяной чай Bifix Травяной чай
    Bifix Melissa с коноплей 40 g
    133,50zł/kg

    price: 5,34 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date
    2028-05-12
    Herbapol Herbapol Herbarium Herbapol Herbapol Herbarium
    мелиссой Польский травяной чай с 20 szt.

    price: 4,44 zł

    PLN
    1
    31
    expiry date 2028-06-30
    Herbapol Herbapol
    шиповника Гербапол.Чайный сад.Чай из 20 torebek

    price: 5,83 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-12-30
    Herbapol Herbapol Herbarium Herbapol Herbapol Herbarium
    Польский чай с ромашкой 20 torebek

    price: 4,47 zł

    PLN
    1
    48
    expiry date 2028-06-30
    Posti травяной чай 20 Posti травяной чай 20
    пакетиков Монетный двор 30 g
    108,33zł/kg

    price: 3,25 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2028-05-30
    Posti травяные чай 20 Posti травяные чай 20
    пакетиков ромашки 20 szt.

    price: 3,23 zł

    PLN
    1
    18
    expiry date 2028-05-30
    Bifix Bifix травяной Bifix Bifix травяной
    бальзамом лимона чай 20 пакетиков с 20 szt.

    price: 4,12 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date 2028-05-14
    Bifix Бификс Bifix Бификс
    expiry date 2029-04-30
    Bifix Bifix
    25 torebek

    price: 4,99 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date 2029-03-20
    Bifix фруктовый чай в Bifix фруктовый чай в
    малины пакетиках клюквенного 20 szt.

    price: 5,99 zł

    PLN
    1
    12
    expiry date 2029-04-29
    Bifix Bifix Rooibos Bifix Bifix Rooibos
    Буш Африканский красный чай 20 szt.

    price: 5,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2029-05-26
    Bifix Премиум Bifix Премиум
    мешках клюквы с гранатой Фруктовый чай в двойных 20 szt.

    price: 5,99 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date 2029-04-29
    Bifix Премиум Bifix Премиум
    мешках BRIAR с малиной Фруктовый чай в двойных 20 szt.

    price: 5,99 zł

    PLN
    1
    14
    expiry date
    2029-04-14
    Bifix Зеленый чай Bifix Зеленый чай
    вкусом лимона Биофикс (20 пакетиков) со 40 g
    155,00zł/kg

    price: 6,20 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2029-06-10
    Bifix мяты травяной Bifix мяты травяной
    чай 20 szt.

    price: 4,12 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date 2028-05-07
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5