черный чай ekpresowa

Minutka
55
Ok.черный чай ekpresowa
54черный чай ekpresowa
черный чай ekpresowaчерный чай ekpresowa
masa netto

masa netto

40 szt.

data przydatności

expiry date:

2028-09-30

pojemność

cena za sztukę

0,10 zł / szt.

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900396000972

5900396000972

price: 3,99 zł

3.99 PLN 2028-09-30 NewCondition
mieszanka herbat czarnych
torebka biodegradowalna, dla bliskich
brand:Minutka
Legally regulated product name:Herbata czarna w torebkach do zaparzania.
Other information:Masa netto: 56 g e (40 x 1,4 g)
Storage:Najlepiej spożyć przed końcem: data minimalnej trwałości oraz numer partii produkcyjnej podane na bocznej ściance kartonika. Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.
Preparation and use:Sposób przygotowania: włożyć torebkę herbaty do filiżanki. Zalać 200 ml wrzącej wody. Zaparzać 5 minut.
Type of packaging:Pudełko
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 4 ocen.

  • Marek , 2025-08-21 20:04:51Ok.



Posti Юньнань черный Posti Юньнань черный
чай лист 80 g
85,38zł/kg

price: 6,83 zł

PLN
1
25
expiry date 2029-07-30
Dilmah Чай черный Dilmah Dilmah Чай черный Dilmah
Ceylon Gold 100 szt.

price: 32,14 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-12-30
Posti Posti
20 torebek

price: 3,79 zł

PLN
1
6
expiry date
2027-10-10
Dilmah Чистый Dilmah Чистый
черный цейлонский чай 100 мешков 200 g
119,95zł/kg

price: 23,99 zł

PLN
1
7
expiry date 2028-09-30
Posti Мадрас черный Posti Мадрас черный
чай Лиственные сломан 80 g
85,38zł/kg

price: 6,83 zł

PLN
1
4
expiry date 2029-05-30
Dilmah Angielski чай Dilmah Angielski чай
"Английский завтрак" лист, свободно завтрак черный чай 125 g
151,92zł/kg

price: 18,99 zł

PLN
1
4
expiry date
2029-01-31
Dilmah черный чай Dilmah черный чай
ароматами имбиря и меда цейлонский черный чай с 20 szt.

price: 9,83 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-11-30
Dilmah Чёрный Dilmah Чёрный
Orange Pekoe рассыпной чай Dilmah Ceylon, лист 100 g
121,60zł/kg

price: 12,16 zł

PLN
1
3
expiry date 2029-02-01
Minutka Минутка. Minutka Минутка.
Черный чай 100 torebek

price: 5,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-06-30
Minutka Черный чай Minutka Черный чай
Minutka Earl Grey со вкусом 40 torebek

price: 3,99 zł

PLN
1
4
expiry date
2027-09-30
Minutka Minutka Herbata czarna Minutka Minutka Herbata czarna
40 torebek

price: 3,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-09-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5