филе сельди в горчичном соусе

Lisner
39филе сельди в горчичном соусе
Źródło kwasów tłuszczowych omega-3. Źródło witaminy D. Witamina D pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. Ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
филе сельди в горчичном соусефиле сельди в горчичном соусе
masa netto

masa netto

300 g

data przydatności

expiry date:

2026-10-25

pojemność

cena za kilogram

38,07 zł / kg

ocena

ranking

3.9/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900344018141

5900344018141

price: 11,42 zł

11.42 PLN 2026-10-25 NewCondition
32 % filety ze śledzia atlantyckiego, olej rzepakowy, woda, 5,8 % cebula marynowana, 5,7 % musztarda (woda, gorczyca, ocet spirytusowy, sól, kurkuma), cukier, 4,2 % śmietana, ocet spirytusowy, sól, przyprawy (zawiera gorczycę), żółtko jaja, 0,4 % ziarno gorczycy czarnej, ekstrakt z papryki, regulator kwasowości (kwas octowy), substancje konserwujące (sorbinian potasu, benzoesan sodu)
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza produktu w 100 g
Energia:1629 kJ / 395 kcal
Tłuszcz:37,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone:4,9 g
Węglowodany:6,8 g
w tym cukry:6,8 g
Białko:6,9 g
Sól:1,0 g
Witamina D:4,50 µg (90 % RWS**)
Kwasy tłuszczowe Omega-3:3,5 g/100 g
Kwasy tłuszczowe EPA i DHA:1,1 g/100 g
Możliwe naturalne odchylenia.
**RWS - Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal).

Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Nie zawiera
Skorupiaki : Może zawierać
Jaja : Zawiera
Ryba : Zawiera
Mleko : Zawiera
Gorczyca : Zawiera
Soja : Może zawierać
Źródło kwasów tłuszczowych omega-3. Źródło witaminy D. Witamina D pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. Ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
Features:bez glutenu, witamina D wspiera odporność, omega 3 źródło kwasów
brand:Lisner
Legally regulated product name:Marynowane krojone filety śledziowe bez skóry w sosie musztardowym.
Storage:Należy spożyć do: data na boku opakowania. Przechowywać w temperaturze od -2 °C do +7 °C. Po otwarciu - produkt przeznaczony do bezpośredniego spożycia.
Type of packaging:Owiązane
Producer's address:Lisner Poznań sp. z o.o. sp. k., ul. Strzeszyńska 38/42, 60-479 Poznań, Polska
Return address:Lisner Poznań sp. z o.o. sp. k., ul. Strzeszyńska 38/42, 60-479 Poznań, Polska
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 3/5

Na podstawie 9 ocen.




    Lisner сельдь в Lisner сельдь в
    сметанном соусе 300 g
    37,53zł/kg

    price: 11,26 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2026-11-11
    Lisner сельдь в Lisner сельдь в
    йогуртовым соусом 300 g
    38,20zł/kg

    price: 11,46 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2026-11-05
    Lisner Филе сельди в Lisner Филе сельди в
    expiry date 2026-11-11
    Lisner Филе сельди в Lisner Филе сельди в
    соусе укропа 170 g
    46,12zł/kg

    price: 7,84 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2026-11-20
    Lisner Лиснер Сельдь Lisner Лиснер Сельдь
    сразу в укропном соусе 100 g
    45,10zł/kg

    price: 4,51 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date 2026-11-06
    Łosoś Ustka Лосось Łosoś Ustka Лосось
    Устка Рыба по-гречески 250 g
    42,28zł/kg

    price: 10,57 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date 2026-12-31
    Seko Seko Ryba po Grecku Seko Seko Ryba po Grecku
    ze śledziem 500 g
    30,30zł/kg

    price: 15,15 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2026-11-19
    Lisner прокат сельдь Lisner прокат сельдь
    маринаде в ароматическом пряном 400 g
    36,53zł/kg

    price: 14,61 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2026-10-27
    Lisner Lisner
    expiry date 2026-10-31
    Lisner pastella паста и Lisner pastella паста и
    яйца бутерброд с луком 80 g
    54,75zł/kg

    price: 4,38 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2026-11-09
    Lisner pastella сэндвич Lisner pastella сэндвич
    паста с лососем с луком 80 g
    53,25zł/kg

    price: 4,26 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date 2026-11-03
    Lisner Сельский филе Lisner Сельский филе
    сельди в масле с луком 600 g
    36,65zł/kg

    price: 21,99 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2026-11-22
    Lisner Лиснер Бисмарк Lisner Лиснер Бисмарк
    уксусно-пряном соусе Ломтики сельди в ароматном 400 g
    36,53zł/kg

    price: 14,61 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2026-11-20
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5