Petitki Ты любишь молоко

Petitki
55
Ok.Petitki Ты любишь молоко
54Petitki Ты любишь молоко
Pyszne, złociste, miękkie biszkoptowe ciastka w charakterystycznym kształcie misia Lubisia, wypełnione mlecznym nadzieniem. Wypiekane są z kilku składników tjk. mąka, mleko oraz jaja. Lubisie nie zawierają barwników i substancji konserwujących. Produkt w formacie impulsowym o gramaturze 30g, idealny do zabrania ze sobą i delektowania się nim w każdym miejscu. Produkt dostępny na półce z ciastkami. Lubisie z nadzieniem mlecznym to miękkie biszkoptowe ciastka, które wypiekane są z jaj, mleka i mąki. Nie zawierają substancji konserwujących oraz barwników.
Petitki Ты любишь молокоPetitki Ты любишь молоко
masa netto

masa netto

30 g

data przydatności

expiry date:

2026-12-21

pojemność

cena za kilogram

63,00 zł / kg

kraj

Country of origin

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906747314842

5906747314842

price: 1,89 zł

1.89 PLN 2026-12-21 NewCondition
mąka PSZENNA 23,5 %, syrop glukozowo-fruktozowy, cukier, JAJA 12,5 %, olej rzepakowy, stabilizator (glicerol), odtłuszczone MLEKO w proszku 3,8 %**, pełne MLEKO w proszku 2,5 %**, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu 1,8 %, skrobia PSZENNA, dekstroza, substancje spulchniające (difosforany, węglany potasu), syrop glukozowy, emulgatory (E 472b, E 475, lecytyny SOJOWE), sól, naturalny aromat, substancja zagęszczająca (guma guar), regulator kwasowości (kwas cytrynowy). **ekwiwalent mleka 60 %
Wartości odżywcze (%)per 100g
Wartość energetyczna1626 kJ
387 kcal
Tłuszcz15.00 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone2.30 g
Węglowodany58.00 g
Cukry ogółem30.00 g
Błonnik1.20 g
Białko6.10 g
Równoważna zawartość soli0.62 g

Migdały : Może zawierać
Orzechy brazylijskie : Może zawierać
Orzechy nerkowca : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Zawiera
Orzechy laskowe : Może zawierać
Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Orzeszki pekan : Może zawierać
Pistacje/orzechy pistacjowe : Może zawierać
Soja : Zawiera
Orzechy włoskie : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
Pyszne, złociste, miękkie biszkoptowe ciastka w charakterystycznym kształcie misia Lubisia, wypełnione mlecznym nadzieniem. Wypiekane są z kilku składników tjk. mąka, mleko oraz jaja. Lubisie nie zawierają barwników i substancji konserwujących. Produkt w formacie impulsowym o gramaturze 30g, idealny do zabrania ze sobą i delektowania się nim w każdym miejscu. Produkt dostępny na półce z ciastkami. Lubisie z nadzieniem mlecznym to miękkie biszkoptowe ciastka, które wypiekane są z jaj, mleka i mąki. Nie zawierają substancji konserwujących oraz barwników.
brand:Petitki
Legally regulated product name:Ciastko biszkoptowe z nadzieniem mlecznym (28%).
Storage:Przechowywać w suchym miejscu. Chronić przed ciepłem.
Type of packaging:Pudełko
Country of origin:Polska
Producer's address:Mondelez Polska S.A. ul. Domaniewska 49, 02-672 Warszawa
Return address:Mondelez Polska S.A. ul. Domaniewska 49, 02-672 Warszawa 801 066 006
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 4 ocen.

  • Marek , 2025-11-30 16:02:17Ok.



LU Petitki бис медведь LU Petitki бис медведь
клубники 30 g
63,00zł/kg

price: 1,89 zł

PLN
1
10
expiry date 2026-12-15
LU Petitki бис шоколад LU Petitki бис шоколад
expiry date 2027-02-24
Milka Печенье Milka Milka Печенье Milka
Pieguski с шоколадом и орехами 135 g
44,37zł/kg

price: 5,99 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-04-28
Milka Печенье Milka Milka Печенье Milka
Pieguski с шоколадом 135 g
42,96zł/kg

price: 5,80 zł

PLN
1
29
expiry date 2027-03-27
San Łakotki торт десерт San Łakotki торт десерт
с сахаром 168 g
33,21zł/kg

price: 5,58 zł

PLN
1
19
expiry date 2027-05-23
Cukry Nyskie Сахарное Cukry Nyskie Сахарное
ванильное печенье Nyskie FIT&FREE 120 g
40,42zł/kg

price: 4,85 zł

PLN
1
4
expiry date
2026-12-18
Wedel лакомство Wedel лакомство
шампанское малины 147 g
36,73zł/kg

price: 5,40 zł

PLN
1
4
expiry date 2026-12-18
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5