вафельные в шоколадной природного

Grześki
55
Dobre.вафельные в шоколадной природного
413вафельные в шоколадной природного
Każdy ma swoje Grześki Każdy ma swoje Grzeszki
вафельные в шоколадной природноговафельные в шоколадной природного
masa netto

masa netto

36 g

data przydatności

expiry date:

2027-06-30

pojemność

cena za kilogram

52,22 zł / kg

kraj

Country of origin

Poland

ocena

ranking

4.9/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900394006167

5900394006167

price: 1,88 zł

buy 36 szt. for 1.85 zł/szt
1.88 PLN 2027-06-30 NewCondition
czekolada 30 % [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, tłuszcze roślinne (palmowy, shea) w zmiennych proporcjach, tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny (z soi), E 476; aromat], mąka pszenna, tłuszcz palmowy, mleko w proszku odtłuszczone, cukier, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu 2,8 %, skrobia, emulgator: lecytyny (z soi), substancje spulchniające: węglany sodu, węglany amonu, sól, serwatka w proszku (z mleka), aromat, orzechy laskowe, orzeszki arachidowe
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g
Energia2209 kJ
Energia529 kcal
Tłuszcz30 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone18 g
Węglowodany53 g
w tym cukry34 g
Białko9,9 g
Sól0,22 g
Opakowanie zawiera 1 porcję.

Orzechy laskowe : Zawiera
Mleko : Zawiera
Orzeszki ziemne : Zawiera
Soja : Zawiera
Pszenica : Zawiera
Każdy ma swoje Grześki Każdy ma swoje Grzeszki
brand:Grześki
Legally regulated product name:Wafel przekładany kremem kakaowym 48 % w czekoladzie.
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Type of packaging:Folia kurczliwa
Country of origin:Poland
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 13 ocen.

  • Marek , 2025-10-01 07:13:53Dobre.



Sonko Вафли Sonko Light из Sonko Вафли Sonko Light из
шоколаде непросеянной муки в темном 36 g
138,61zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
12
expiry date
2027-05-12
Sonko Вафли Sonko Light 3 Sonko Вафли Sonko Light 3
зерна в молочном шоколаде 36 g
138,61zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
9
expiry date
2027-05-31
Pawełek ириски бар Pawełek ириски бар
expiry date 2027-02-26
Pawełek крем -бар Pawełek крем -бар
expiry date 2027-05-26
Grześki Разделите Grześki Разделите
- Какао шоколадный пластины без 6 26 g
47,69zł/kg

price: 1,24 zł

PLN
1
37
expiry date 2027-01-31
Prince Polo Prince Polo
Классические вафли Prince Polo 17 g
96,47zł/kg

price: 1,64 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-05-18
Jutrzenka | Семья Jutrzenka | Семья
арахиса вафли 180 g
23,39zł/kg

price: 4,21 zł

PLN
1
15
expiry date 2027-08-30
Jutrzenka | Семья , Jutrzenka | Семья ,
сливки вафли 180 g
23,72zł/kg

price: 4,27 zł

PLN
1
16
expiry date 2027-07-30
Grześki вафельные Grześki вафельные
слоистые с кремом какао 34 g
40,00zł/kg

price: 1,36 zł

PLN
1
67
expiry date 2027-07-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5