нарезанные помидоры консервированные

Dawtona
55
Idealne w każdym momencie gdy trzeba coś wzbogacić!нарезанные помидоры консервированные
37нарезанные помидоры консервированные
Kujawy to region o doskonałych warunkach do uprawy pomidorów. Słynne czarne ziemie i letnie słońce sprawiają, że dojrzewają one powoli nabierając pełni smaku. Gdy nadchodzi czas zbiorów nasze pomidory prosto z pola trafiają do puszek, dlatego zamykamy w nich to, co najlepsze. Ciesz się smakiem polskich warzyw!
нарезанные помидоры консервированныенарезанные помидоры консервированные
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

expiry date:

2028-10-04

pojemność

cena za kilogram

13,05 zł / kg

kraj

Country of origin

Poland

ocena

ranking

3.9/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901713003874

5901713003874

price: 5,22 zł

5.22 PLN 2028-10-04 NewCondition
pomidory (60 %), sok pomidorowy, sól, regulator kwasowości: kwas cytrynowy
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna82 kJ / 19 kcal
Tłuszcz0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g
Węglowodany3,2 g
w tym cukry3,1 g
Błonnik1,1 g
Białko1,1 g
Sól0,40 g

Kujawy to region o doskonałych warunkach do uprawy pomidorów. Słynne czarne ziemie i letnie słońce sprawiają, że dojrzewają one powoli nabierając pełni smaku. Gdy nadchodzi czas zbiorów nasze pomidory prosto z pola trafiają do puszek, dlatego zamykamy w nich to, co najlepsze. Ciesz się smakiem polskich warzyw!
Features:12h - prosto z pola do puszki
Safety warning:Pomimo zachowania najwyższej staranności produkt może zawierać skórki i ich fragmenty.
brand:Dawtona
About the brand:Dawtona Rodzinna firma Prosto z naszego pola!
Legally regulated product name:Pomidory krojone obrane. Produkt pasteryzowany.
Storage:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii na wieczku. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce w opakowaniu niemetalowym i spożyć w ciągu 2 dni.
Type of packaging:Puszka
Country of origin:Poland
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 3/5

Na podstawie 7 ocen.

  • 2024-12-02 18:48:33Idealne w każdym momencie gdy trzeba coś wzbogacić!



Dawtona целые Dawtona целые
помидоры консервированные 400 g
13,70zł/kg

price: 5,48 zł

PLN
1
12
expiry date 2028-09-24
Alce Nero Помидоры Alce Alce Nero Помидоры Alce
Nero pelati БИО банка без кожицы 400 g
22,85zł/kg

price: 9,14 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-12-31
la BIO IDEA La Bio Idea la BIO IDEA La Bio Idea
кожицы BIO Нарезанные помидоры без 400 g
20,75zł/kg

price: 8,30 zł

PLN
1
4
expiry date 2028-12-31
Rolnik помидоры Rolnik помидоры
собственном соку 400 g
10,28zł/kg

price: 4,11 zł

PLN
1
12
expiry date 2028-12-30
Podravka нарезанные Podravka нарезанные
помидоры классическая 400 g
12,48zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
9
expiry date 2028-10-04
Podravka Подравка Podravka Подравка
томатов целиком. 400 g
12,48zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
9
expiry date 2028-09-21
Dawtona Dawtona Dawtona Dawtona
консервную банку с чесноком нарезанные помидоры в 400 g
12,50zł/kg

price: 5 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-09-26
Dawtona Dawtona
Доутон с зеленью Консервированные помидоры 400 g
13,70zł/kg

price: 5,48 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-09-19
Dawtona свекла чипы Dawtona свекла чипы
510 g
11,51zł/kg

price: 5,87 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-03-17
Dawtona Dawtona
сладкая консервированная кукуруза 400 g
13,00zł/kg

price: 5,20 zł

PLN
1
12
expiry date 2029-10-08
Dawtona красная Dawtona красная
фасоль консервированная 400 g
13,65zł/kg

price: 5,46 zł

PLN
1
9
expiry date 2029-05-04
Dawtona белая фасоль Dawtona белая фасоль
400 g
13,68zł/kg

price: 5,47 zł

PLN
1
5
expiry date 2029-03-20
Dawtona мусс помидора Dawtona мусс помидора
500 g
11,04zł/kg

price: 5,52 zł

PLN
1
11
expiry date 2028-08-28
Dawtona Dow TONE Dawtona Dow TONE
консервированный горошек 400 g
9,98zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
10
expiry date 2028-07-23
Dawtona Dawtona черные Dawtona Dawtona черные
бобы 400 g
13,68zł/kg

price: 5,47 zł

PLN
1
6
expiry date 2029-04-28
Dawtona Dawtona морковь и Dawtona Dawtona морковь и
горох 510 g
12,86zł/kg

price: 6,56 zł

PLN
1
8
expiry date 2027-07-24
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5