Свобода плиточного шоколада марципана

Wolność
55
5Свобода плиточного шоколада марципана
55
zawsze kupuje te marcepany są wyśmieniteСвобода плиточного шоколада марципана
53Свобода плиточного шоколада марципана
Свобода плиточного шоколада марципанаСвобода плиточного шоколада марципана
masa netto

masa netto

90 g

data przydatności

expiry date:

2026-11-27

pojemność

cena za kilogram

55,44 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5905082013090

5905082013090

price: 4,99 zł

4.99 PLN 2026-11-27 NewCondition

Masa arachipanowo-marcepanowa 80% (cukier, orzeszki arachidowe 32,9%, migdały 9,1%, syrop glukozowy, substancja utrzymująca wilgoć: sorbitole, mączka ziemniaczana, aromat, substancja konserwująca: sorbinian potasu), czekolada 20% (cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, emulgatory: lecytyny (z soi), E476; aromat). Masa kakaowa min. 42%.


How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.

  • bOGUSZ , 2024-10-24 20:16:105
  • stella , 2024-09-10 15:01:54zawsze kupuje te marcepany są wyśmienite



Pawełek ириски бар Pawełek ириски бар
expiry date 2027-02-26
Pawełek крем -бар Pawełek крем -бар
expiry date 2027-05-26
Grześki Разделите Grześki Разделите
- Какао шоколадный пластины без 6 26 g
47,69zł/kg

price: 1,24 zł

PLN
1
37
expiry date 2027-01-31
Grześki вафельные в Grześki вафельные в
шоколадной природного 36 g
52,22zł/kg

price: 1,88 zł

PLN
1
128
expiry date 2027-06-30
Prince Polo Prince Polo
Классические вафли Prince Polo 17 g
96,47zł/kg

price: 1,64 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-05-18
Jutrzenka | Семья Jutrzenka | Семья
арахиса вафли 180 g
23,39zł/kg

price: 4,21 zł

PLN
1
15
expiry date 2027-08-30
Jutrzenka | Семья , Jutrzenka | Семья ,
сливки вафли 180 g
23,72zł/kg

price: 4,27 zł

PLN
1
16
expiry date 2027-07-30
Wolność Свобода Wolność Свобода
молочной помадки 1 kg

price: 20,99 zł

PLN
1
9
expiry date 2027-05-12
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5