Млековита Морской желтый сыр ломтиками

Mlekovita
55
Ok
Млековита Морской желтый сыр ломтиками
55
Wysoka jakość produktów firmy Mlekovita mówi sama za siebie. Przepyszne sery i wyroby mleczne ?.Млековита Морской желтый сыр ломтиками
417Млековита Морской желтый сыр ломтиками
Млековита Морской желтый сыр ломтикамиМлековита Морской желтый сыр ломтиками
masa netto

masa netto

150 g

data przydatności

expiry date:

2026-11-23

pojemność

cena za kilogram

47,40 zł / kg

ocena

ranking

4.9/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900512110547

5900512110547

price: 7,11 zł

7.11 PLN 2026-11-23 NewCondition
Mlekovita Млековита Mlekovita Млековита
ломтиками Морской желтый сыр 150 g
43,80zł/kg

price: 6,57 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-11-02
mleko, sól, stabilizator - chlorek wapnia, kultury bakterii, barwnik annato
Wartości odżywcze (%)w 100 g sera
Wartość energetyczna1333 kJ / 321 kcal
Tłuszcz25 g
w tym kwasy nasycone16 g
Węglowodany0 g
w tym cukry0 g
Białko24 g
Sól1,7 g
Wapń800 mg - 100%*
* Dzienna Referencyjna Wartość Spożycia wapnia (dla osoby dorosłej)

Lider Dekady Konkursu Laur Konsumenta 2004-2014
brand:Mlekovita
Legally regulated product name:Ser Morski, dojrzewający, plastry.
Other information:Pakowany w atmosferze ochronnej.
Storage:Przechowywać w temperaturze od +2 °C do +10 °C.
Type of packaging:Opakowanie wielokrotnie zamykane
Producer's address:SM MLEKOVITA ul. Ludowa 122 18-200 Wysokie Mazowieckie Polska
Return address:SM MLEKOVITA ul. Ludowa 122 18-200 Wysokie Mazowieckie Polska
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 17 ocen.

  • Marek , 2026-06-11 12:37:27Ok
  • 2024-03-06 22:51:27Wysoka jakość produktów firmy Mlekovita mówi sama za siebie. Przepyszne sery i wyroby mleczne ?.



Mlekpol Королевский Mlekpol Королевский
герметично упакованной от Kolno твердого сыра 150 g
37,20zł/kg

price: 5,58 zł

PLN
1
39
expiry date 2026-12-16
Mlekpol гауда ломтики Mlekpol гауда ломтики
твердые сыры 150 g
37,07zł/kg

price: 5,56 zł

PLN
1
36
expiry date 2026-12-23
Mlekpol золото Mlekpol золото
сыра Мазурка ломтики твердого 150 g
37,93zł/kg

price: 5,69 zł

PLN
1
21
expiry date 2026-11-15
Mlekpol салями Mlekpol салями
ломтики твердые сыры 150 g
37,67zł/kg

price: 5,65 zł

PLN
1
17
expiry date 2026-11-19
Mlekpol Edam ломтики Mlekpol Edam ломтики
твердого сыра 150 g
37,67zł/kg

price: 5,65 zł

PLN
1
15
expiry date 2026-12-14
Mlekpol копченая Mlekpol копченая
гауда ломтики твердые сыры 150 g
39,13zł/kg

price: 5,87 zł

PLN
1
11
expiry date 2026-11-14
Mlekpol Тильзит Mlekpol Тильзит
ломтики твердого сыра 150 g
39,07zł/kg

price: 5,86 zł

PLN
1
14
expiry date 2026-11-15
Mlekovita Млековита Mlekovita Млековита
нарезанный Сыр желтый Сокол 150 g
45,20zł/kg

price: 6,78 zł

PLN
1
11
expiry date 2026-12-18
Mlekovita Mlekovita твердый Mlekovita Mlekovita твердый
сыр нарезанный гауда 150 g
43,80zł/kg

price: 6,57 zł

PLN
1
3
expiry date 2026-12-02
Mlekovita Млековита Mlekovita Млековита
Фаруки, копченые из польского молока Закопане деликатесы 100 g
66,30zł/kg

price: 6,63 zł

PLN
1
4
expiry date 2026-12-25
Mlekovita Сыр Mlekovita Сыр
нарезанный Млековита Салями 150 g
44,20zł/kg

price: 6,63 zł

PLN
1
4
expiry date 2026-11-12
Mlekovita Сыр Mlekovita Сыр
кусочками Млековита Маздамер 150 g
43,80zł/kg

price: 6,57 zł

PLN
1
14
expiry date 2026-11-05
Mlekovita Сыр Mlekovita Mlekovita Сыр Mlekovita
Tylżycki. 150 g
44,27zł/kg

price: 6,64 zł

PLN
1
2
expiry date 2026-11-05
Mlekovita Безлактозный Mlekovita Безлактозный
ломтиками сыр Mlekovita Gouda нарезанный 150 g
47,40zł/kg

price: 7,11 zł

PLN
1
2
expiry date 2026-11-14
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5