жареные морковь и горох

Provitus
55
Polecamжареные морковь и горох
57жареные морковь и горох
жареные морковь и горохжареные морковь и горох
masa netto

masa netto

480 g

data przydatności

expiry date:

2027-12-30

pojemność

cena za kilogram

15,15 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900580002706

5900580002706

price: 7,27 zł

buy 6 szt. for 7.16 zł/szt
7.27 PLN 2027-12-30 NewCondition
marchew (72 %), groszek zielony (11 %), cukier, olej rzepakowy, woda, mąka pszenna, sól
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu
Wartość energetyczna412 kJ / 98 kcal
Tłuszcz4,0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,28 g
Węglowodany12,3 g
w tym cukry7,9 g
Błonnik3,4 g
Białko1,6 g
Sól1,2 g

Pszenica : Zawiera
Provitus
Legally regulated product name:Marchewka zasmażana z groszkiem. Produkt sterylizowany.
Storage:Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Po otwarciu przechowywać w temperaturze około + 4°C i spożyć w ciągu 3 dni.
Type of packaging:Słoik
Producer's address:„PROVITUS" Dąbrowscy, Malesa Spółka Jawna 05-250 Radzymin ul. Weteranów 149
Return address:„PROVITUS" Dąbrowscy, Malesa Spółka Jawna 05-250 Radzymin ul. Weteranów 149
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 7 ocen.

  • Ewa , 2022-02-10 13:01:49Polecam



Provitus Бабушкина Provitus Бабушкина
жареная морковь 480 g
15,15zł/kg

price: 7,27 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-02-28
Provitus Бабушкина Provitus Бабушкина
жареная свекла 480 g
14,56zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-01-31
Provitus жареная Provitus жареная
Красная капуста 480 g
15,60zł/kg

price: 7,49 zł

PLN
1
6
expiry date 2028-02-28
Provitus Бабушкина Provitus Бабушкина
жареная капуста 480 g
15,17zł/kg

price: 7,28 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-06-30
Provitus PROVITUS Provitus PROVITUS
Жареные свекольный с яблоком 480 g
15,92zł/kg

price: 7,64 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-08-30
Provitus Provitus Молодая Provitus Provitus Молодая
капуста с укропом 480 g
19,06zł/kg

price: 9,15 zł

PLN
1
8
expiry date 2028-02-28
Provitus Provitus Свекла Provitus Provitus Свекла
яблоками жареная с клюквой и 480 g
20,29zł/kg

price: 9,74 zł

PLN
1
11
expiry date 2028-02-20
Provitus Провитус крем Provitus Провитус крем
expiry date 2027-01-20
Provitus с клюквенным Provitus с клюквенным
expiry date 2027-04-28
Provitus маринованные Provitus маринованные
огурцы latosie 640 g
16,41zł/kg

price: 10,50 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-06-30
Provitus Консервы Provitus Консервы
маринованные острый 640 g
16,42zł/kg

price: 10,51 zł

PLN
1
6
expiry date 2028-08-31
Provitus маринованный Provitus маринованный
перец Калифорния 600 g
17,38zł/kg

price: 10,43 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-10-30
Provitus маринованный Provitus маринованный
красный перец 600 г 600 g
17,38zł/kg

price: 10,43 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-09-30
Provitus processesed огурцы Provitus processesed огурцы
Кашубский 640 g
17,17zł/kg

price: 10,99 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-06-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5