корм для взрослых собак, банкой говядины в деликатной желе

Pedigree
55
Dorota корм для взрослых собак, банкой говядины в деликатной желе
52корм для взрослых собак, банкой говядины в деликатной желе
Mokra karma pełnoporcjowa dla dorosłych psów z mieszanką wołowiny i wątróbki.
корм для взрослых собак, банкой говядины в деликатной желекорм для взрослых собак, банкой говядины в деликатной желе
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

expiry date:

2027-11-20

pojemność

cena za kilogram

19,73 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900951015830

5900951015830

price: 7,89 zł

7.89 PLN 2027-11-20 NewCondition
mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego* (w tym mieszanka wołowiny 2 % i wątróbki 4 %), zboża, roślinne ekstrakty białkowe, substancje mineralne, produkty pochodzenia roślinnego (w tym wysłodków buraczanych suszonych 0.5 %), *97 % naturalnego pochodzenia
Wartości odżywcze (%)Składniki analityczne (%)
białko:7.2
zawartość tłuszczu:3.8
materia nieorganiczna:2.0
włókno surowe:0.30
wilgotność:82.5
wartość energetyczna:77 kcal / 100 g
Dodatki na kg:
Dodatki dietetyczne:
Witamina D₃:300 IU
Witamina E:20.0 mg
Miedź (Pięciowodny siarczan miedzi(II)):1.5 mg
Jod (jodan wapnia, bezwodny):0.23 mg
Żelazo (siarczan Żelaza (II) jednowodny):3.0 mg
Mangan (siarczan manganawy, jednowodny):1.8 mg
Cynk (siarczan cynku, jednowodny):19.5 mg
Dodatki technologiczne:
Guma kasja:2100 mg

Mokra karma pełnoporcjowa dla dorosłych psów z mieszanką wołowiny i wątróbki.
Features:z naturalnymi* składnikami, 100 % kompletna i zbilansowana, *97 % naturalnego pochodzenia
brand:Pedigree
Storage:Najlepiej wykorzystać przed, numer referencyjny partii, numer zatwierdzenia zakładu: patrz na dole opakowania.
Preparation and use:100 g karmy mokrej można zastąpić ok. 20 g karmy suchej Pedigree. Sposób karmienia: Należy uwzględnić kalorie pochodzące z przysmaków. Należy dostosować ilość karmy do potrzeb psa. Jak? Odwiedź naszą stronę internetową. Zapewnij świeżą wodę do picia. Podawać o temperaturze pokojowej, niewykorzystana część przechowywać w lodowce do 2 dni.
Type of packaging:Puszka
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.

  • 2022-12-21 17:14:24Dorota



Pedigree младший пища Pedigree младший пища
в деликатной желе для щенков, коробки курицы 400 g
19,73zł/kg

price: 7,89 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-11-16
Pedigree корм для Pedigree корм для
курицы и моркови в деликатной желе взрослых собак, банкой 400 g
19,73zł/kg

price: 7,89 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-11-19
Basil Basil Karma mokra dla psów Basil Basil Karma mokra dla psów
4x100g 400 g
15,28zł/kg

price: 6,11 zł

PLN
1
14
expiry date
2028-06-06
Yarrah Yarrah
expiry date
2027-04-07
Yarrah Yarrah Паштет из Yarrah Yarrah Паштет из
с БИО алоэ вера курицы, говядины и индейки 150 g
52,00zł/kg

price: 7,80 zł

PLN
1
4
expiry date
2028-08-04
Yarrah Ярра Корм для Yarrah Ярра Корм для
говядиной, крапивой и помидорами БИО взрослой собаки с 405 szt.

price: 13,42 zł

PLN
1
3
expiry date
2028-05-01
Basil Влажный корм Basil Влажный корм
взрослых собак Базилик с говядиной для 415 g
7,73zł/kg

price: 3,21 zł

PLN
1
1
expiry date 2030-02-16
Basil Влажный корм Basil Влажный корм
взрослых собак. Базилик с птицей для 415 g
7,83zł/kg

price: 3,25 zł

PLN
1
14
expiry date 2030-02-02
Pedigree Pedigree Adult Sucha Pedigree Pedigree Adult Sucha
dla karma 500 g
17,98zł/kg

price: 8,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-09-12
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5