Влажный корм Базилик с птицей для взрослых собак.

Basil
53Влажный корм Базилик с птицей для взрослых собак.

Karma mokra dla psa Basil z drobiem (415 g) to pełnowartościowy posiłek dla Twojego pupila, który zapewnia mu doskonałą kondycję i zdrowie. Produkt stworzony z wysokiej jakości mięsa drobiowego, bogatego w białko i niezbędne składniki odżywcze, idealnie nadaje się dla psów w każdym wieku. Karma nie zawiera sztucznych barwników ani konserwantów, co czyni ją bezpiecznym wyborem nawet dla wrażliwych zwierząt. Jej smakowita receptura zaspokoi gusta nawet najbardziej wybrednych czworonogów. Wybierz Basil z drobiem, by zapewnić swojemu psu zrównoważoną dietę i energię na cały dzień.

Влажный корм Базилик с птицей для взрослых собак. Влажный корм Базилик с птицей для взрослых собак.
masa netto

masa netto

415 g

data przydatności

expiry date:

2030-02-02

pojemność

cena za kilogram

7,83 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5905999151151

5905999151151

price: 3,25 zł

buy 10 szt. for 3.20 zł/szt
3.25 PLN 2030-02-02 NewCondition

Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (w tym drób min. 4%), produkty pochodzenia roślinnego, substancje mineralne.

Składniki analityczne:

  • białko surowe 7,0%,
  • włókno surowe 0,3%,
  • tłuszcz surowy 4,0%,
  • popił surowy 3,5%,
  • wilgotność 81%,

dodatki dietetyczne:

  • witamina A 1000 j.m.,
  • witamina D3 100 j.m.,
  • Witamina E 10mg,
  • siarczan cynku jednowodny 10mg,
  • siarczan manganu jednowodny 2mg,
  • siarczan miedzi pięciowodny 1,4mg.

Karma mokra dla psa Basil z drobiem (415 g) to pełnowartościowy posiłek dla Twojego pupila, który zapewnia mu doskonałą kondycję i zdrowie. Produkt stworzony z wysokiej jakości mięsa drobiowego, bogatego w białko i niezbędne składniki odżywcze, idealnie nadaje się dla psów w każdym wieku. Karma nie zawiera sztucznych barwników ani konserwantów, co czyni ją bezpiecznym wyborem nawet dla wrażliwych zwierząt. Jej smakowita receptura zaspokoi gusta nawet najbardziej wybrednych czworonogów. Wybierz Basil z drobiem, by zapewnić swojemu psu zrównoważoną dietę i energię na cały dzień.


How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.




    Basil Влажный корм Basil Влажный корм
    взрослых собак Базилик с говядиной для 415 g
    7,73zł/kg

    price: 3,21 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2030-02-16
    Pedigree младший пища Pedigree младший пища
    в деликатной желе для щенков, коробки курицы 400 g
    19,73zł/kg

    price: 7,89 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2027-11-16
    Pedigree корм для Pedigree корм для
    курицы и моркови в деликатной желе взрослых собак, банкой 400 g
    19,73zł/kg

    price: 7,89 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2027-11-19
    Pedigree корм для Pedigree корм для
    говядины в деликатной желе взрослых собак, банкой 400 g
    19,73zł/kg

    price: 7,89 zł

    PLN
    1
    12
    expiry date 2027-11-20
    Yarrah Yarrah
    expiry date
    2027-04-07
    Yarrah Yarrah Паштет из Yarrah Yarrah Паштет из
    с БИО алоэ вера курицы, говядины и индейки 150 g
    52,00zł/kg

    price: 7,80 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date
    2028-08-04
    Yarrah Ярра Корм для Yarrah Ярра Корм для
    говядиной, крапивой и помидорами БИО взрослой собаки с 405 szt.

    price: 13,42 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2028-05-01
    Basil Влажный корм с Basil Влажный корм с
    взрослых собак. базиликом и курицей для 900 g
    5,37zł/kg

    price: 4,83 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-08-13
    Basil Влажный корм Basil Влажный корм
    взрослых кошек. Базилик с птицей для 415 g
    6,99zł/kg

    price: 2,90 zł

    PLN
    1
    122
    expiry date 2030-02-03
    Basil Влажный корм Basil Влажный корм
    взрослых собак. Базилик с птицей для 1.25 kg
    6,00zł/kg

    price: 7,50 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2030-09-03
    Basil Сухой корм для Basil Сухой корм для
    кошек Василий с птицей 400 g
    10,88zł/kg

    price: 4,35 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2028-08-18
    Basil Корм Базилик Basil Корм Базилик
    пород с говядиной для взрослых собак мелких 500 g
    8,84zł/kg

    price: 4,42 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2028-07-09
    Basil Корм для собак Basil Корм для собак
    Василий с олениной 1.25 kg
    5,97zł/kg

    price: 7,46 zł

    PLN
    1
    16
    expiry date
    2028-01-21
    Basil Basil Karma mokra dla psów Basil Basil Karma mokra dla psów
    450 g
    7,40zł/kg

    price: 3,33 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date
    2028-11-28
    Basil Basil Karma dla psa Basil Basil Karma dla psa
    z wołowiną 5 kg
    4,55zł/kg

    price: 22,73 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2028-07-08
    Basil Basil Karma mokra dla psów Basil Basil Karma mokra dla psów
    4x100g 400 g
    15,28zł/kg

    price: 6,11 zł

    PLN
    1
    14
    expiry date
    2028-06-06
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5