Корм Базилик для взрослых собак мелких пород с говядиной

Basil
51Корм Базилик для взрослых собак мелких пород с говядиной
Корм Базилик для взрослых собак мелких пород с говядиной Корм Базилик для взрослых собак мелких пород с говядиной
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

expiry date:

2028-07-09

pojemność

cena za kilogram

8,84 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5905999151328

5905999151328

price: 4,42 zł

4.42 PLN 2028-07-09 NewCondition

Skład: zboża, mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (w tym wołowina min. 4%), oleje i tłuszcze, substancje mineralne

Dodatki dietetyczne:

  • witamina A 8000 j.m.
  • witamina D3 800 j.m.
  • Witamina E 80 mg
  • witamina B1 19,6mg
  • siarczan cynku 110mg
  • siarczan miedzi 10mg
  • siarczan żelaza 105mg
  • jodan wapnia 2mg
  • selenin sodu 0,15 mg
  • tlenek manganu 6,5mg

How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Chappi - Сухой корм Chappi - Сухой корм
    кусочками птицы и овощи 500 г мешок для собак с хрустящими 500 g
    13,72zł/kg

    price: 6,86 zł

    PLN
    1
    9
    expiry date 2027-09-24
    Chappi Chappi Сухой корм Chappi Chappi Сухой корм
    птицей для собак с говядиной и 500 g
    13,74zł/kg

    price: 6,87 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date 2027-12-11
    Pedigree Pedigree Adult Sucha Pedigree Pedigree Adult Sucha
    dla karma 500 g
    17,98zł/kg

    price: 8,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-09-12
    Basil Basil Karma dla psa Basil Basil Karma dla psa
    z wołowiną 5 kg
    4,55zł/kg

    price: 22,73 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2028-07-08
    Basil Влажный корм Basil Влажный корм
    взрослых собак Базилик с говядиной для 415 g
    7,73zł/kg

    price: 3,21 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2030-02-16
    Basil Влажный корм Basil Влажный корм
    взрослых кошек. Базилик с птицей для 415 g
    6,99zł/kg

    price: 2,90 zł

    PLN
    1
    122
    expiry date 2030-02-03
    Basil Влажный корм Basil Влажный корм
    взрослых собак. Базилик с птицей для 415 g
    7,83zł/kg

    price: 3,25 zł

    PLN
    1
    14
    expiry date 2030-02-02
    Basil Влажный корм с Basil Влажный корм с
    взрослых собак. базиликом и курицей для 900 g
    5,37zł/kg

    price: 4,83 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-08-13
    Basil Влажный корм Basil Влажный корм
    взрослых собак. Базилик с птицей для 1.25 kg
    6,00zł/kg

    price: 7,50 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2030-09-03
    Basil Сухой корм для Basil Сухой корм для
    кошек Василий с птицей 400 g
    10,88zł/kg

    price: 4,35 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2028-08-18
    Basil Корм для собак Basil Корм для собак
    Василий с олениной 1.25 kg
    5,97zł/kg

    price: 7,46 zł

    PLN
    1
    16
    expiry date
    2028-01-21
    Basil Basil Karma mokra dla psów Basil Basil Karma mokra dla psów
    450 g
    7,40zł/kg

    price: 3,33 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date
    2028-11-28
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5