- Сухой корм для собак с хрустящими кусочками птицы и овощи 500 г мешок

Chappi
55
Polecam tom karmę dla piesków - Сухой корм для собак с хрустящими кусочками птицы и овощи 500 г мешок
55
Dorota - Сухой корм для собак с хрустящими кусочками птицы и овощи 500 г мешок
56- Сухой корм для собак с хрустящими кусочками птицы и овощи 500 г мешок
Sucha karma pełnoporcjowa dla dorosłych psów. Karma sucha Chappi jest kompletnym i zbilansowanym pokarmem, który sprawi, że Twój pies będzie dobrze odżywiony, szczęśliwy i pełny życia. Receptura Chappi ma także pyszny smak, który psy uwielbiają! Karma sucha Chappi zawiera ponad 30 substancji odżywczych, w tym białka, witaminy i substancje mineralne pochodzące z różnorodnych i starannie dobranych składników o doskonałej jakości.
- Сухой корм для собак с хрустящими кусочками птицы и овощи 500 г мешок- Сухой корм для собак с хрустящими кусочками птицы и овощи 500 г мешок
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

expiry date:

2027-09-24

pojemność

cena za kilogram

13,72 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900951017780

5900951017780

price: 6,86 zł

6.86 PLN 2027-09-24 NewCondition
zboża, mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (15 %, w tym 4 % drobiu w brązowych granulkach*), produkty pochodzenia roślinnego, oleje i tłuszcze, substancje mineralne, warzywa (w tym 0.54 % suszonej marchewki (co odpowiada 4 % marchewki) w pomarańczowych granulkach i 0.96 % suszonego grochu (co odpowiada 4 % grochu w zielonych granulkach)
Wartości odżywcze (%)Składniki analityczne (%):
białko:20.0
zawartość tłuszczu:7.5
materia nieorganiczna:8.0
włókno surowe:2.5
wapń:1.8
fosfor:1.2
Dodatki / 1 kg:
Przeciwutleniacze
Dodatki dietetyczne:
Witamina A:10457 IU
Witamina D₃:1153 IU
Witamina E:50.0 mg
Miedź (Pentahydrat siarczanu miedzi (II)):3.2 mg
Jod (jodek potasu):0.81 mg
Mangan (siarczan manganawy, monohydrat):20.0 mg
Selen (selenin sodu):0.25 mg
Cynk (siarczan cynku, monohydrat):55.0 mg

Sucha karma pełnoporcjowa dla dorosłych psów. Karma sucha Chappi jest kompletnym i zbilansowanym pokarmem, który sprawi, że Twój pies będzie dobrze odżywiony, szczęśliwy i pełny życia. Receptura Chappi ma także pyszny smak, który psy uwielbiają! Karma sucha Chappi zawiera ponad 30 substancji odżywczych, w tym białka, witaminy i substancje mineralne pochodzące z różnorodnych i starannie dobranych składników o doskonałej jakości.
Features:z ponad 30 składników odżywczych, witaminy A, E, D, minerały, proteiny
Safety warning:Opakowanie trzymać z daleka od dzieci i zwierząt. Niewłaściwe użycie grozi uduszeniem.
brand:Chappi
Other information:335 kcal 100 g
Storage:Przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w suchym i chłodnym miejscu. Najlepiej wykorzystać przed, numer referencyjny partii, numer zatwierdzenia zakładu: patrz z tyłu opakowania.
Preparation and use:Sposób karmienia: Zalecamy podawać zwierzęciu pełnoporcjową karmę Chappi suchą i mokrą. W przypadku psów z nadwagą, zmniejsz dzienną ilość. Uwzględnij okres przejściowy i dostosuj ilości karmy, dzieląc ją na posiłki stosownie do potrzeb zwierzęcia. Aby uzyskać informacje dotyczące żywienia psa, odwiedź naszą stronę internetową bądź zadzwoń pod numer naszej infolinii. Zapewnij świeżą wodę do picia.
Type of packaging:Torba
Producer's address:Mars Polska sp. z o.o., Kożuszki Parcel 42, 96-500 Sochaczew 0-801 10 63 63
Return address:Mars Polska sp. z o.o., Kożuszki Parcel 42, 96-500 Sochaczew 0-801 10 63 63
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 6 ocen.

  • Pawliczek , 2025-02-11 11:53:35Polecam tom karmę dla piesków
  • 2022-12-21 17:13:59Dorota



Chappi Chappi Сухой корм Chappi Chappi Сухой корм
птицей для собак с говядиной и 500 g
13,74zł/kg

price: 6,87 zł

PLN
1
7
expiry date 2027-12-11
Basil Корм Базилик Basil Корм Базилик
пород с говядиной для взрослых собак мелких 500 g
8,84zł/kg

price: 4,42 zł

PLN
1
4
expiry date 2028-07-09
Pedigree Pedigree Adult Sucha Pedigree Pedigree Adult Sucha
dla karma 500 g
17,98zł/kg

price: 8,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-09-12
Basil Basil Karma dla psa Basil Basil Karma dla psa
z wołowiną 5 kg
4,55zł/kg

price: 22,73 zł

PLN
1
2
expiry date
2028-07-08
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5