Млековита Плавленый сыр камамбер, кубики

Mlekovita
53Млековита Плавленый сыр камамбер, кубики
Млековита Плавленый сыр камамбер, кубикиМлековита Плавленый сыр камамбер, кубики
masa netto

masa netto

100 g

data przydatności

expiry date:

2026-12-01

pojemność

cena za kilogram

35,50 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900512981147

5900512981147

price: 3,55 zł

3.55 PLN 2026-12-01 NewCondition
Sery (dojrzewające i twarogowe); ser Camembert 20%, woda, masło, mleko w proszku, sole emulgujące: E 450 i E 452, serwatka w proszku, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, sól, stabilizatory: karagen, E 415.
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.




    Mlekovita Млековита Mlekovita Млековита
    Сливочный сыр 100 g
    35,60zł/kg

    price: 3,56 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2026-12-03
    Mlekovita Млековита Mlekovita Млековита
    Плавленый сыр с зеленью 100 g
    35,60zł/kg

    price: 3,56 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2026-12-07
    Mlekovita Млековита Mlekovita Млековита
    Плавленый сыр с ветчиной 100 g
    35,60zł/kg

    price: 3,56 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-02-06
    Mlekovita Mlekovita Ementaler Mlekovita Mlekovita Ementaler
    Сливочный сыр 100 g
    35,60zł/kg

    price: 3,56 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2026-12-02
    Mlekovita Млековита Mlekovita Млековита
    кубики Плавленый сыр с грибами, 100 g
    35,60zł/kg

    price: 3,56 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2026-11-26
    Mlekovita Плавленый Mlekovita Плавленый
    сыр Mlekovita Edam кубики 100 g
    35,60zł/kg

    price: 3,56 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2026-12-05
    Mlekovita Кубики Mlekovita Кубики
    Гауда плавленого сыра Млековита 100 g
    35,60zł/kg

    price: 3,56 zł

    PLN
    1
    9
    expiry date 2026-12-02
    Mlekovita Млековита Mlekovita Млековита
    перцем, кубики Плавленый сыр с болгарским 100 g
    35,60zł/kg

    price: 3,56 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2027-02-15
    Mlekovita Сыр Mlekovita Сыр
    коровьего молока голубой жирностью 18%. "Млековита Фавита" из 270 g
    26,63zł/kg

    price: 7,19 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2027-02-10
    Mlekovita Сыр Mlekovita Сыр
    коровьего молока, желтый - 12% жирности Млековита Фавита из 270 g
    26,63zł/kg

    price: 7,19 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-01-18
    Mlekovita Mlekovita
    ванильный сыр Mlekovita Darek Гомогенизированный 150 g
    24,00zł/kg

    price: 3,60 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date 2026-10-19
    Mlekovita Молоко Mlekovita Молоко
    ультрапастеризованное со вкусом клубники Млековита 200 ml
    11,60zł/l

    price: 2,32 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date 2027-03-15
    Mlekovita Молоко Mlekovita Молоко
    ультрапастеризованное со вкусом ванили Млековита 200 ml
    11,65zł/l

    price: 2,33 zł

    PLN
    1
    16
    expiry date
    2027-02-03
    Mlekovita Молоко Mlekovita Молоко
    ультрапастеризованное со вкусом шоколада Млековита 200 ml
    11,60zł/l

    price: 2,32 zł

    PLN
    1
    9
    expiry date 2027-02-20
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5