Турецкий камамбер с перцем

Turek
55
NajlepszyТурецкий камамбер с перцем
54Турецкий камамбер с перцем
Naturalne składniki
Турецкий камамбер с перцем  Турецкий камамбер с перцем
masa netto

masa netto

120 g

data przydatności

expiry date:

2026-10-22

pojemność

cena za kilogram

68,58 zł / kg

kraj

Country of origin

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901390006175

5901390006175

price: 8,23 zł

8.23 PLN 2026-10-22 NewCondition
Turek Турецкий Turek Турецкий
камамбер с перцем 120 g
66,58zł/kg

price: 7,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-10-16
mleko pasteryzowane, sól, zielony pieprz (1,2 %), kultury mleczarskie, podpuszczka mikrobiologiczna, pleśń gatunku Penicillium candidum i Geotrichum candidum
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna1368 kJ/330 kcal
Tłuszcz28 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone20 g
Węglowodany1,5 g
w tym cukry< 0,5 g
Białko18 g
Sól1,6 g
Opakowanie zawiera 4 sugerowane porcje produktu.

Mleko : Zawiera
Naturalne składniki
Features:oryginalna receptura, aksamitna skórka, kremowy smak
brand:Turek
About the brand:Turek 90 lat kremowości
Legally regulated product name:Ser pleśniowy camembert z zielonym pieprzem.
Storage:Przechowywać w temperaturze od +2 ℃ do + 8 ℃
Type of packaging:Pudełko
Country of origin:Polska
Producer's address:Mleczarnia „Turek" Sp. z o.o. ul. W. Milewskiego 11 62-700 Turek
Return address:Mleczarnia „Turek" Sp. z o.o. ul. W. Milewskiego 11 62-700 Turek
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 4 ocen.

  • Jakub , 2026-08-14 22:25:28Najlepszy



President Сыр камамбер President Сыр камамбер
естественно 120 g
59,67zł/kg

price: 7,16 zł

PLN
1
5
expiry date 2026-10-19
President Камамбер President Камамбер
прованскими травами 120 g
60,58zł/kg

price: 7,27 zł

PLN
1
2
expiry date 2026-10-28
President Сыр камамбер President Сыр камамбер
зеленый перец 120 g
62,00zł/kg

price: 7,44 zł

PLN
1
3
expiry date
2026-10-26
Mlekovita Mlekovita La Polle Mlekovita Mlekovita La Polle
Camembert Classic голубой сыр 120 g
59,67zł/kg

price: 7,16 zł

PLN
1
5
expiry date 2026-11-07
Turek Турек Камамбер Turek Турек Камамбер
натуральный 120 g
65,67zł/kg

price: 7,88 zł

PLN
1
3
expiry date
2026-10-17
President камамбер сыр President камамбер сыр
с кайенским перцем 120 g
62,00zł/kg

price: 7,44 zł

PLN
1
1
expiry date
2026-10-24
Turek Mleczarnia Turek Camembert Turek Mleczarnia Turek Camembert
120 g
55,83zł/kg

price: 6,70 zł

PLN
1
1
expiry date
2026-10-14
Turek Турек Бри Turek Турек Бри
натуральный голубой сыр 125 g
63,92zł/kg

price: 7,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2026-10-15
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5