ржаной муки типа муки 2000, продукт экологически чистого сельского хозяйства

Bio Planet

Ekologiczna mąka ŻYTNIA typ 2000 jest mąką pełnoziarnistą, tzn. pochodzi z pełnego przemiału całego ziarna żyta. Mąkę żytnią typ 2000 polecamy do wypieków ciemnego chleba żytniego, pieczywa mieszanego, ciasta makaronowego, do przyrządzania zakwasu na żur oraz do zagęszczania pasztetów warzywnych.

ржаной муки типа муки 2000, продукт экологически чистого сельского хозяйстваржаной муки типа муки 2000, продукт экологически чистого сельского хозяйства
BIO
masa netto

masa netto

1 kg

data przydatności

expiry date:

2027-01-28

pojemność

cena za kilogram

9,43 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907814665706

5907814665706

price: 9,43 zł

9.43 PLN 2027-01-28 NewCondition

ekologiczna mąka ŻYTNIA razowa typ 2000


WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna - 1350 kJ / 320 kcal
Tłuszcz - 1,7 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 0,3 g
Węglowodany - 61 g
w tym cukry - 2,6 g
Błonnik - 13 g
Białko - 8,8 g
Sól - 0,02 g


Ekologiczna mąka ŻYTNIA typ 2000 jest mąką pełnoziarnistą, tzn. pochodzi z pełnego przemiału całego ziarna żyta. Mąkę żytnią typ 2000 polecamy do wypieków ciemnego chleba żytniego, pieczywa mieszanego, ciasta makaronowego, do przyrządzania zakwasu na żur oraz do zagęszczania pasztetów warzywnych.


brand:

Bio Planet


Bio Planet Bio Planet
960 Органические ржи тип муки 1 kg

price: 9,51 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-01-23
Melvit ржаной муки Melvit ржаной муки
хлеба для выпечки домашнего 1 kg

price: 5,17 zł

PLN
1
3
expiry date 2026-12-25
Melvit ржаная мука Melvit ржаная мука
хлеба мука для выпечки домашнего 1 kg

price: 5,30 zł

PLN
1
10
expiry date 2027-03-03
Gdańskie Młyny Gdańskie Młyny
Гданьский мучной муки 1 kg

price: 3,70 zł

PLN
1
20
expiry date 2027-04-30
Gdańskie Młyny Gdansk Flour Gdańskie Młyny Gdansk Flour
Mills Роскошный колосок 1 kg

price: 3,70 zł

PLN
1
13
expiry date 2027-04-30
Gdańskie Młyny Gdańskie Młyny
Гданьск Гданьская Мельница с шипом 1 kg

price: 3,70 zł

PLN
1
28
expiry date 2027-02-28
Kupiec картофельной Kupiec картофельной
expiry date 2029-10-30
Bio Planet пшеничная Bio Planet пшеничная
экологически чистого сельского хозяйства мука типа муки 2000, продукт 1 kg

price: 10,16 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-05-27
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
сушеный инжир 150 g
89,73zł/kg

price: 13,46 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-11-28
Bio Planet Миндаль Bio Bio Planet Миндаль Bio
Planet BIO 100 g
109,90zł/kg

price: 10,99 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-02-05
Bio Planet Миндальные Bio Planet Миндальные
резаный) BIO хлопья Bio Planet (миндаль 100 g
135,00zł/kg

price: 13,50 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-06-03
Bio Planet Био Планета Bio Planet Био Планета
Бразильский Орех БИО 150 g
169,27zł/kg

price: 25,39 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-04-28
Bio Planet Изюм Bio Planet BIO Bio Planet Изюм Bio Planet BIO
без глютена 200 g
52,65zł/kg

price: 10,53 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-04-30
Bio Planet Клюква Bio Bio Planet Клюква Bio
тростниковым сахаром BIO Planet, подслащенная 100 g
123,30zł/kg

price: 12,33 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-01-04
Bio Planet Изюм Bio Planet Bio Planet Изюм Bio Planet
безглютеновый кишмиш BIO 400 g
45,00zł/kg

price: 18 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-03-31
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
басмати цельнозерновой рис 500 g
23,78zł/kg

price: 11,89 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-11-24
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5