Органические непросеянной Тип пишется мука 2000

Bio Planet

Mąka ORKISZOWA razowa może być stosowana samodzielnie lub w połączeniu z innymi mąkami do wypieku chleba, ciast, ciastek, naleśników, placuszków i klusek.

Органические непросеянной Тип пишется мука 2000Органические непросеянной Тип пишется мука 2000
BIO
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

expiry date:

2027-03-31

pojemność

cena za kilogram

15,98 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907814665508

5907814665508

price: 7,99 zł

7.99 PLN 2027-03-31 NewCondition

ekologiczna mąka z PSZENICY ORKISZ razowa typ 2000.


WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna 1358 kJ/320 kcal
Tłuszcz 1,1 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,9 g
Węglowodany 67 g
w tym cukry 0,9 g
Błonnik 17 g
Białko 15 g
Sól 0 g


Informacja alergiczna:Produkt zawiera alergen: gluten. Może zawierać alergeny: orzeszki ziemne i inne orzechy, sezam, soję oraz mleko (łącznie z laktozą) ze względu na konfekcjonowanie w zakładzie, w którym paczkowane są surowce zawierające ww. alergeny.


Mąka ORKISZOWA razowa może być stosowana samodzielnie lub w połączeniu z innymi mąkami do wypieku chleba, ciast, ciastek, naleśników, placuszków i klusek.


brand:

Bio Planet


Melvit Melvit Melvit Melvit
картофельной муки 0,5 кг 500 g
9,98zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
14
expiry date 2031-07-05
Bio Planet рисовая мука Bio Planet рисовая мука
- БИО ПЛАНЕТА БИО 500 г цельного зерна 500 g
19,38zł/kg

price: 9,69 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-05-31
Bio Planet Bio Planet
муки , гречневая Органические пшеничной 500 g
19,98zł/kg

price: 9,99 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-04-04
Bio Planet Bio Planet
Органические просо мука 500 g
14,86zł/kg

price: 7,43 zł

PLN
1
3
expiry date
2026-11-12
Dary Natury Dary Natury
500 g
65,52zł/kg

price: 32,76 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-04-03
Dary Natury Dary Natury БИО Dary Natury Dary Natury БИО
глютена желудочная мука без 500 g
33,52zł/kg

price: 16,76 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-12-04
Radix Radix-Бис тапиока Radix Radix-Бис тапиока
мука 500 g
16,46zł/kg

price: 8,23 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-05-26
Melvit Мелвитовая Melvit Мелвитовая
мука 500 g
12,38zł/kg

price: 6,19 zł

PLN
1
12
expiry date 2027-02-01
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
сушеный инжир 150 g
89,73zł/kg

price: 13,46 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-11-28
Bio Planet Миндаль Bio Bio Planet Миндаль Bio
Planet BIO 100 g
109,90zł/kg

price: 10,99 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-02-05
Bio Planet Миндальные Bio Planet Миндальные
резаный) BIO хлопья Bio Planet (миндаль 100 g
135,00zł/kg

price: 13,50 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-06-03
Bio Planet Био Планета Bio Planet Био Планета
Бразильский Орех БИО 150 g
169,27zł/kg

price: 25,39 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-04-28
Bio Planet Изюм Bio Planet BIO Bio Planet Изюм Bio Planet BIO
без глютена 200 g
52,65zł/kg

price: 10,53 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-04-30
Bio Planet Клюква Bio Bio Planet Клюква Bio
тростниковым сахаром BIO Planet, подслащенная 100 g
123,30zł/kg

price: 12,33 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-01-04
Bio Planet Изюм Bio Planet Bio Planet Изюм Bio Planet
безглютеновый кишмиш BIO 400 g
45,00zł/kg

price: 18 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-03-31
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
басмати цельнозерновой рис 500 g
23,78zł/kg

price: 11,89 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-11-24
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5