Radix-Бис тапиока мука

Radix
51Radix-Бис тапиока мука
Radix-Бис тапиока мукаRadix-Бис тапиока мука
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

expiry date:

2027-05-26

pojemność

cena za kilogram

16,46 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907569004232

5907569004232

price: 8,23 zł

8.23 PLN 2027-05-26 NewCondition

Mąka tapiokowa.


How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Melvit Melvit Melvit Melvit
    картофельной муки 0,5 кг 500 g
    9,98zł/kg

    price: 4,99 zł

    PLN
    1
    14
    expiry date 2031-07-05
    Bio Planet Bio Planet
    Тип пишется мука 2000 Органические непросеянной 500 g
    15,98zł/kg

    price: 7,99 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date
    2027-03-31
    Bio Planet рисовая мука Bio Planet рисовая мука
    - БИО ПЛАНЕТА БИО 500 г цельного зерна 500 g
    19,38zł/kg

    price: 9,69 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2027-05-31
    Bio Planet Bio Planet
    муки , гречневая Органические пшеничной 500 g
    19,98zł/kg

    price: 9,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2027-04-04
    Bio Planet Bio Planet
    Органические просо мука 500 g
    14,86zł/kg

    price: 7,43 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2026-11-12
    Dary Natury Dary Natury
    500 g
    65,52zł/kg

    price: 32,76 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2028-04-03
    Dary Natury Dary Natury БИО Dary Natury Dary Natury БИО
    глютена желудочная мука без 500 g
    33,52zł/kg

    price: 16,76 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-12-04
    Melvit Мелвитовая Melvit Мелвитовая
    мука 500 g
    12,38zł/kg

    price: 6,19 zł

    PLN
    1
    12
    expiry date 2027-02-01
    Radix Radix-Бис агар Radix Radix-Бис агар
    50 g
    251,20zł/kg

    price: 12,56 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2028-07-01
    Radix Семена Radix Bis Chia Radix Семена Radix Bis Chia
    150 g
    46,60zł/kg

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-09-30
    Radix Тростниковый Radix Тростниковый
    сахар Radix-Bis Demerara 500 g
    14,48zł/kg

    price: 7,24 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2027-08-26
    Radix Крупа Radix Bis Corn Radix Крупа Radix Bis Corn
    без глютена 450 g
    9,47zł/kg

    price: 4,26 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-01-17
    Radix Radix-Бис манную Radix Radix-Бис манную
    спельта 500 g
    12,00zł/kg

    price: 6 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-04-25
    Radix Radix-Bis овсяная Radix Radix-Bis овсяная
    крупа 400 g
    9,40zł/kg

    price: 3,76 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-06-30
    Radix Radix-Bis Maka Radix Radix-Bis Maka
    кукуруза без глютена 450 g
    11,78zł/kg

    price: 5,30 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-02-12
    Radix Radix-бис пишется Radix Radix-бис пишется
    тип муки 2000 1 kg

    price: 10,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2027-01-16
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5