Сладкий мед и лимон

Halls
52Сладкий мед и лимон
Сладкий мед и лимонСладкий мед и лимон
masa netto

masa netto

33 g

data przydatności

expiry date:

2028-02-19

pojemność

cena za kilogram

67,88 zł / kg

kraj

Country of origin

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

50985104

price: 2,24 zł

buy 20 szt. for 2.21 zł/szt
2.24 PLN 2028-02-19 NewCondition
cukier, syrop glukozowy, miód (4%), kwasy (E 270, E 330), aromat, regulatory kwasowości (E 325, E 332), olejek eukaliptusowy, mentol, barwnik (E 160a)
Wartości odżywcze (%)per 100g
Wartość energetyczna1654 kJ
389 kcal
Tłuszcz0.00 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0.00 g
Węglowodany97.00 g
Cukry ogółem78.00 g
Białko0.02 g
Równoważna zawartość soli0.08 g

Halls
Legally regulated product name:Cukierki o smaku miodu i cytryny.
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Type of packaging:Folia kurczliwa
Country of origin:Polska
Producer's address:Mondelez Polska S.A. ul. Domaniewska 49, 02-672 Warszawa
Return address:Mondelez Polska S.A. ul. Domaniewska 49, 02-672 Warszawa 801 066 006
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Halls сладкий Halls сладкий
    смородина 33 g
    67,88zł/kg

    price: 2,24 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date
    2027-11-04
    Halls конфеты особо Halls конфеты особо
    прочный 33 g
    68,79zł/kg

    price: 2,27 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2027-12-14
    Werthers Original конфеты Werthers Original конфеты
    expiry date
    2027-07-30
    Halls эвкалипт мята Halls эвкалипт мята
    конфеты

    price: 2,34 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date 2028-06-17
    Werthers Original конфеты Werthers Original конфеты
    expiry date 2027-09-30
    Wawel мелочи замок Wawel мелочи замок
    конфеты в шоколаде 1 kg

    price: 44,89 zł

    PLN
    1
    13
    expiry date 2027-02-25
    Nimm2 фаршированные Nimm2 фаршированные
    конфет , обогащенных витаминами апельсиновых и лимонных 90 g
    55,44zł/kg

    price: 4,99 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-06-30
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5