конфеты

Werthers Original
55
Polecam tę cukierki som pyszneконфеты
54конфеты
Werther’s Original Cukierki Śmietankowe - klasyczne cukierki Werther’s Original to niepowtarzalny smak cukierków śmietankowych, który od pokoleń osładza ludziom życie.
конфетыконфеты
masa netto

masa netto

90 g

data przydatności

expiry date:

2027-09-30

pojemność

cena za kilogram

63,00 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4014400908527

4014400908527

price: 5,67 zł

5.67 PLN 2027-09-30 NewCondition
cukier, syrop glukozowy, śmietanka (z mleka) (7,4 %), serwatka zagęszczona (z mleka), masło (z mleka) (4,8 %), syrop z cukru trzcinowego, sól, emulgator. lecytyny (z soi), aromat
Wartości odżywcze (%)Na 100 g
Wartość energetyczna1793 kJ / 424 kcal
Tłuszcz8,4 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone5,7 g
Węglowodany86,9 g
w tym cukry71,6 g
Białko0,3 g
Sól1,0 g

Mleko : Zawiera
Soja : Zawiera
Werther’s Original Cukierki Śmietankowe - klasyczne cukierki Werther’s Original to niepowtarzalny smak cukierków śmietankowych, który od pokoleń osładza ludziom życie.
brand:Werther's Original
About the brand:Cukierki Werther’s Original powstały ponad 100 lat temu. Dziś ludzie na całym świecie mogą cieszyć się ich znanym smakiem. Świeża śmietanka, prawdziwe masło oraz mnóstwo miłości, pasji i czasu – to sprawia, że Werther’s Original są tak wyjątkowe. Ty także jesteś kimś wyjątkowym.
Storage:Chronić przed ciepłem i wilgocią!
Type of packaging:Torba
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 4 ocen.

  • Pawliczek , 2025-02-11 11:53:14Polecam tę cukierki som pyszne



Nimm2 фаршированные Nimm2 фаршированные
конфет , обогащенных витаминами апельсиновых и лимонных 90 g
55,44zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-06-30
Wedel э Супермята Wedel э Супермята
монетных дворов 90 g
44,33zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-08-09
Werthers Original конфеты Werthers Original конфеты
expiry date
2027-07-30
Halls эвкалипт мята Halls эвкалипт мята
конфеты

price: 2,34 zł

PLN
1
15
expiry date 2028-06-17
Halls сладкий Halls сладкий
смородина 33 g
67,88zł/kg

price: 2,24 zł

PLN
1
6
expiry date
2027-11-04
Halls Сладкий мед и Halls Сладкий мед и
лимон 33 g
67,88zł/kg

price: 2,24 zł

PLN
1
24
expiry date 2028-02-19
Halls конфеты особо Halls конфеты особо
прочный 33 g
68,79zł/kg

price: 2,27 zł

PLN
1
11
expiry date 2027-12-14
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5