бирюзовый голубой сыр

Lazur
51бирюзовый голубой сыр
Turkusowy ser pleśniowy to produkt dojrzewający, wraz z upływem czasu zmienia się jego smak i konsystencja Produkt bezglutenowy
бирюзовый голубой сырбирюзовый голубой сыр
masa netto

masa netto

100 g

data przydatności

expiry date:

2026-10-21

pojemność

cena za kilogram

71,70 zł / kg

kraj

Country of origin

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907070001126

5907070001126

price: 7,17 zł

7.17 PLN 2026-10-21 NewCondition
mleko pełne pasteryzowane, sól, stabilizator chlorek wapnia, bakterie fermentacji mlekowej, szlachetna pleśń Penicillium roqueforti
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g:
wartość energetyczna1518 kJ / 366 kcal
tłuszcz31 g
w tym kwasy nasycone21 g
węglowodany1,8 g
w tym cukry0 g
białko20 g
sól2,5 g

Zboża zawierające gluten : Nie zawiera
Mleko : Zawiera
Turkusowy ser pleśniowy to produkt dojrzewający, wraz z upływem czasu zmienia się jego smak i konsystencja Produkt bezglutenowy
Features:orzeźwiający i ostry smak, bez konserwantów, prosty skład, Produkt polski, Poznaj Dobrą Żywność, wyprodukowano bez stosowania GMO
brand:Lazur
Legally regulated product name:Ser pleśniowy turkusowy.
Storage:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii na spodzie opakowania Przechowywać w temperaturze od +1 °C do +6 °C.
Type of packaging:Pudełko
Country of origin:Polska
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Lazur голубой сыр Lazur голубой сыр
    100 g
    71,70zł/kg

    price: 7,17 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date 2026-11-14
    REDUCED PRICE -16%
    Lazur Голубое золото Lazur Голубое золото
    сыр 100 g
    59,90zł/kg

    price: 5,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2026-10-13
    Igor Игорь сыр Igor Игорь сыр
    горгонзола 100 g
    102,50zł/kg

    price: 10,25 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2026-11-11
    President сыр бри President сыр бри
    естественно 125 g
    58,64zł/kg

    price: 7,33 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2026-11-03
    President сыр бри с President сыр бри с
    грецкими орехами 125 g
    60,24zł/kg

    price: 7,53 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2026-10-26
    President камамбер сыр President камамбер сыр
    с кайенским перцем 120 g
    62,00zł/kg

    price: 7,44 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2026-10-24
    President сыр бри с President сыр бри с
    зелеными оливками 125 g
    58,32zł/kg

    price: 7,29 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2026-10-24
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5