зеленого чайного листа

Posti
52зеленого чайного листа
Herbata zielona w tradycji Dalekiego Wschodu uznawana była za napój o cudownych właściwościach. Do dziś jej picie kojarzone jest ze zdrowym stylem życia i witalnością. Jest pozyskiwana z tego samego krzewu co herbata czarna, ale jej liście nie są poddawane fermentacji, dzięki czemu zachowują zieloną barwę i charakterystyczne walory smakowe. Zielona herbata Posti pochodzi z plantacji położonych na zboczach wysokich gór leżących w chińskiej prowincji Yunnan. Daje napar o słomkowej, lekko opalizującej barwie i delikatnie orzeźwiającym smaku, który podkreśli smak ryb i owoców morza. Czy wiesz, że... W kulturach Dalekiego Wschodu parzenie herbaty jest szczególną ceremonią, nadającą jej piciu uroczysty, kontemplacyjny charakter.
зеленого чайного листазеленого чайного листа
masa netto

masa netto

100 g

data przydatności

expiry date:

2029-03-30

pojemność

cena za kilogram

68,30 zł / kg

kraj

Country of origin

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900888011370

5900888011370

price: 6,83 zł

6.83 PLN 2029-03-30 NewCondition
mieszanka herbat zielonych
Herbata zielona w tradycji Dalekiego Wschodu uznawana była za napój o cudownych właściwościach. Do dziś jej picie kojarzone jest ze zdrowym stylem życia i witalnością. Jest pozyskiwana z tego samego krzewu co herbata czarna, ale jej liście nie są poddawane fermentacji, dzięki czemu zachowują zieloną barwę i charakterystyczne walory smakowe. Zielona herbata Posti pochodzi z plantacji położonych na zboczach wysokich gór leżących w chińskiej prowincji Yunnan. Daje napar o słomkowej, lekko opalizującej barwie i delikatnie orzeźwiającym smaku, który podkreśli smak ryb i owoców morza. Czy wiesz, że... W kulturach Dalekiego Wschodu parzenie herbaty jest szczególną ceremonią, nadającą jej piciu uroczysty, kontemplacyjny charakter.
Features:opakowanie z membraną - gwarancja świeżości, mądra natura inspiruje - 100% naturalne składniki, specjalnie wyselekcjonowane
brand:Posti
About the brand:Posti Ponad 60 lat
Legally regulated product name:Herbata zielona liściasta.
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, w szczelnie zamkniętym pojemniku.
Preparation and use:Oderwij membranę i poczuj bogaty aromat herbaty. Sposób parzenia: Do czajniczka wsyp jedną łyżeczkę herbaty na osobę i zalej świeżo zagotowaną wodą. Zaparzaj przez 1-3 min.
Type of packaging:Karton
Country of origin:Polska
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Dilmah Dilmah All Natural Green Dilmah Dilmah All Natural Green
    чай Tea крупнолистовой зеленый 100 g
    125,10zł/kg

    price: 12,51 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2028-09-30
    Big-Active Big-Active Green Big-Active Big-Active Green
    чай листовой чистый зеленый 100 g
    61,70zł/kg

    price: 6,17 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2028-04-30
    Bio Planet Планета Bio Planet Планета
    Матча порошок БИО Органический зеленый чай 100 g
    227,80zł/kg

    price: 22,78 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2027-08-07
    Big-Active Зеленый чай Big-Active Зеленый чай
    вкладыш Big-Active с плодами малины, 100 g
    73,10zł/kg

    price: 7,31 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2028-07-30
    Big-Active Big-Active Big-Active Big-Active
    опунции, вкладыш Зеленый чай с кусочками 100 g
    73,50zł/kg

    price: 7,35 zł

    PLN
    1
    16
    expiry date 2028-04-30
    Big-Active Зеленый чай Big-Active Зеленый чай
    вкладыш Big-Active с апельсином, 100 g
    80,00zł/kg

    price: 8 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2028-04-30
    Big-Active Зеленый чай Big-Active Зеленый чай
    вкладыш Big-Active с плодами айвы, 100 g
    74,20zł/kg

    price: 7,42 zł

    PLN
    1
    18
    expiry date 2028-04-30
    Posti зеленый чай 20 Posti зеленый чай 20
    пакетиков 20 szt.

    price: 5,72 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date 2028-05-30
    Posti Юньнань черный Posti Юньнань черный
    чай лист 80 g
    85,38zł/kg

    price: 6,83 zł

    PLN
    1
    25
    expiry date 2029-07-30
    Posti Пости Юньнань Posti Пости Юньнань
    зеленый чай с лимоном 20 szt.

    price: 5,80 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date
    2027-11-30
    Posti Posti
    20 torebek

    price: 3,79 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date
    2027-10-10
    Posti травяной чай 20 Posti травяной чай 20
    пакетиков Монетный двор 30 g
    108,33zł/kg

    price: 3,25 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2028-05-30
    Posti травяные чай 20 Posti травяные чай 20
    пакетиков ромашки 20 szt.

    price: 3,23 zł

    PLN
    1
    18
    expiry date 2028-05-30
    Posti Эрл Грей черный Posti Эрл Грей черный
    лист сломан чай ароматизированный 80 g
    81,88zł/kg

    price: 6,55 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2028-02-28
    Posti Мадрас черный Posti Мадрас черный
    чай Лиственные сломан 80 g
    85,38zł/kg

    price: 6,83 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2029-05-30
    Posti Лимонный Posti Лимонный
    бальзам чай Экспресс 20 szt.

    price: 3,11 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2028-01-31
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5