Зеленый чай Big-Active с плодами малины, вкладыш

Big-Active
55
Dodatek maliny i bławatka sprawia, że zielona herbata staje się smaczna :)Зеленый чай Big-Active с плодами малины, вкладыш
47Зеленый чай Big-Active с плодами малины, вкладыш
Herbata zielona o smaku malinowym z dodatkiem owoców i płatków kwiatów, liściasta.\n\nherbata zielona + malina + płatki bławatka\n\nU nas każda herbata ma swój charakter!\nMoc naparu ***\nIntensywność aromatu ****\nSłodycz ****\nWyciszenie *****
Зеленый чай Big-Active с плодами малины, вкладышЗеленый чай Big-Active с плодами малины, вкладыш
masa netto

masa netto

100 g

data przydatności

expiry date:

2028-07-30

pojemność

cena za kilogram

73,10 zł / kg

kraj

Country of origin

UE

ocena

ranking

4.9/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5905548350288

5905548350288

price: 7,31 zł

7.31 PLN 2028-07-30 NewCondition

herbata zielona (83%), jabłko, kwiat hibiskusa, owoc maliny (2%), aromaty, płatki kwiatu bławatka (1,3%)


Wartości odżywcze (%)100 ml
Wartość energetyczna 2 kJ (0 kcal)
Tłuszcz 0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0 g
Węglowodany 0 g
w tym cukry 0 g
Białko 0 g
Sól 0 g
Opakowanie zawiera 50 sugerowanych porcji produktu.

Herbata zielona o smaku malinowym z dodatkiem owoców i płatków kwiatów, liściasta.
herbata zielona + malina + płatki bławatka
U nas każda herbata ma swój charakter!
Moc naparu ***
Intensywność aromatu ****
Słodycz ****
Wyciszenie *****
Features:malina + zielona herbata + płatki bławatka = wyjątkowy smak
brand:Big-Active
About the brand:Big Active
Dopełnienie dobrych chwil
Big-Active to opowieść o wytyczaniu własnej drogi, zdobywaniu nowych doświadczeń i poszukiwaniu tego co autentyczne.
Z nami dobre chwile, pasja i smak zyskają wyjątkowe dopełnienie.
Spróbuj egzotycznych i wyszukanych smaków herbaty i odkryj świat Big-Active!
Herbaty zielone Big-Active wyróżniają innowacyjne smaki, duże liście, egzotyczne owoce oraz barwne płatki kwiatów.
Spróbuj także herbat:
Big-Active Zielona herbata z owocem pigwy liściasta 100 g
Big-Active Zielona herbata z kawałkami opuncji liściasta 100 g
Legally regulated product name:Herbata zielona o smaku malinowym z dodatkiem owoców i płatków kwiatów, liściasta.
Other information:Kraj pochodzenia herbaty: Chiny
Storage:Przechowywać w suchym miejscu w temp. pokojowej.
Preparation and use:Sposób parzenia:
1 łyżeczkę herbaty (2 g) zalać szklanką (200 ml) gorącej wody. Zaparzać przez 2-3 min.
Type of packaging:Karton
Country of origin:UE
Producer's address:Big-Active Sp. z o.o.
ul. Bobrowiecka 6
00-728 Warszawa
Return address:Big-Active Sp. z o.o.
ul. Bobrowiecka 6
00-728 Warszawa
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 7 ocen.

  • Adam , 2015-05-29 22:08:31Dodatek maliny i bławatka sprawia, że zielona herbata staje się smaczna :)



Big-Active Big-Active Big-Active Big-Active
опунции, вкладыш Зеленый чай с кусочками 100 g
73,50zł/kg

price: 7,35 zł

PLN
1
16
expiry date 2028-04-30
Big-Active Зеленый чай Big-Active Зеленый чай
вкладыш Big-Active с апельсином, 100 g
80,00zł/kg

price: 8 zł

PLN
1
6
expiry date 2028-04-30
Big-Active Зеленый чай Big-Active Зеленый чай
вкладыш Big-Active с плодами айвы, 100 g
74,20zł/kg

price: 7,42 zł

PLN
1
18
expiry date 2028-04-30
Posti зеленого Posti зеленого
чайного листа 100 g
68,30zł/kg

price: 6,83 zł

PLN
1
10
expiry date 2029-03-30
Dilmah Dilmah All Natural Green Dilmah Dilmah All Natural Green
чай Tea крупнолистовой зеленый 100 g
125,10zł/kg

price: 12,51 zł

PLN
1
5
expiry date 2028-09-30
Big-Active Big-Active Green Big-Active Big-Active Green
чай листовой чистый зеленый 100 g
61,70zł/kg

price: 6,17 zł

PLN
1
11
expiry date 2028-04-30
Bio Planet Планета Bio Planet Планета
Матча порошок БИО Органический зеленый чай 100 g
227,80zł/kg

price: 22,78 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-08-07
Posti зеленый чай 20 Posti зеленый чай 20
пакетиков 20 szt.

price: 5,72 zł

PLN
1
10
expiry date 2028-05-30
Big-Active Big-Active Herbs Mnicha Big-Active Big-Active Herbs Mnicha
для очищения 20 szt.

price: 7,12 zł

PLN
1
6
expiry date 2028-03-30
Big-Active Big-Active Herbs Monk Big-Active Big-Active Herbs Monk
от холестерина 20 szt.

price: 6,81 zł

PLN
1
11
expiry date 2028-05-30
Big-Active Big-Active Pu-Erh Big-Active Big-Active Pu-Erh
вкусом лимона Красный рассыпной чай со 100 g
87,20zł/kg

price: 8,72 zł

PLN
1
7
expiry date 2028-03-30
Big-Active Активные Big-Active Активные
пищеварения травы монаха для 20 szt.

price: 7,12 zł

PLN
1
10
expiry date 2028-03-30
Big-Active монах травы Big-Active монах травы
для похудения 20 szt.

price: 6,55 zł

PLN
1
12
expiry date 2028-05-31
Big-Active Черный чай Big-Active Черный чай
Big-Active 100% чистый цейлонский 100 szt.

price: 12,60 zł

PLN
1
7
expiry date 2028-09-30
Big-Active Big-Active Черный Big-Active Big-Active Черный
чай 100% Pure Ceylon 25 torebek

price: 5,65 zł

PLN
1
12
expiry date 2028-09-30
Big-Active Чай Big-Active Earl Big-Active Чай Big-Active Earl
Grey 100% чистый цейлонский 25 szt.

price: 5,65 zł

PLN
1
18
expiry date 2028-11-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5