Активные травы монаха для пищеварения

Big-Active
55
???? ?????!Активные травы монаха для пищеварения
46Активные травы монаха для пищеварения
Linia Zioła Mnicha stworzona została z myślą o osobach ceniących tradycyjne składniki oraz polskie receptury. Zioła Mnicha polecane na trawienie to starannie dobrane składniki roślinne, które wspierają przewód pokarmowy. Dzięki znanym i cenionym składnikom wspomagają prawidłowe trawienie i pracę jelit. Len (Linum usitatissimum L.) zawiera substancje śluzowe, które powlekają przewód pokarmowy. Wspomaga regularną pracę jelit i pasaż jelitowy, przez co wspiera ich oczyszczanie. Korzystnie wpływa na prawidłowe trawienie. Liść mięty pieprzowej (Mentha piperita L.) wspomaga naturalne procesy trawienne i pracę jelit, przyczyniając się do prawidłowego funkcjonowania układu pokarmowego. Wykazuje właściwości rozkurczowe i wspomaga prawidłowe ruchy perystaltyczne jelit, dzięki czemu przyczynia się do usuwania uczucia pełności i wzdęć.
Активные травы монаха для пищеваренияАктивные травы монаха для пищеварения
masa netto

masa netto

20 szt.

data przydatności

expiry date:

2028-03-30

pojemność

cena za sztukę

0,36 zł / szt.

ocena

ranking

4.5/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5905548351445

5905548351445

price: 7,12 zł

7.12 PLN 2028-03-30 NewCondition
owoc bzu czarnego, nasiona lnu (25 %), liść mięty pieprzowej (25 %)
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 ml
Wartość energetyczna1 kJ (0 kcal)
Węglowodany<0,5 g
w tym cukry<0,5 g
Błonnik<0,5 g
Zawiera znikome ilości tłuszczu (w tym kwasów tłuszczowych nasyconych) i soli.
SkładnikiNapar z 3 torebek po 2 g (dzienna porcja produktu)
Liść mięty pieprzowej1,5 g
Nasiona lnu1,5 g

Linia Zioła Mnicha stworzona została z myślą o osobach ceniących tradycyjne składniki oraz polskie receptury. Zioła Mnicha polecane na trawienie to starannie dobrane składniki roślinne, które wspierają przewód pokarmowy. Dzięki znanym i cenionym składnikom wspomagają prawidłowe trawienie i pracę jelit. Len (Linum usitatissimum L.) zawiera substancje śluzowe, które powlekają przewód pokarmowy. Wspomaga regularną pracę jelit i pasaż jelitowy, przez co wspiera ich oczyszczanie. Korzystnie wpływa na prawidłowe trawienie. Liść mięty pieprzowej (Mentha piperita L.) wspomaga naturalne procesy trawienne i pracę jelit, przyczyniając się do prawidłowego funkcjonowania układu pokarmowego. Wykazuje właściwości rozkurczowe i wspomaga prawidłowe ruchy perystaltyczne jelit, dzięki czemu przyczynia się do usuwania uczucia pełności i wzdęć.
Features:polecane na trawienie, w trosce o pracę jelit, liść mięty, nasiona lnu, specjalnie dobrane składniki, naturalna kompozycja, polska receptura
Safety warning:Produkt nie jest wskazany dla kobiet w ciąży i matek karmiących piersią. Nie stosować u osób uczulonych na którykolwiek ze składników produktu.
brand:Zioła Mnicha
Legally regulated product name:Herbatka ziołowa.
Other information:Zawartość netto 40 g (20 tb. x 2 g)
Storage:Przechowywać w suchym miejscu w temp. pokojowej.
Preparation and use:Sposób przygotowania: 1 torebkę zalać szklanką (200 ml) gorącej wody. Zaparzać pod przykryciem przez ok. 5-10 min. Zalecane spożycie: pić 3 razy dziennie napar z 1 torebki, najlepiej po posiłkach. Korzystny efekt wynikający z deklarowanego działania występuje w przypadku spożycia naparu z 3 torebek dziennie. Zrównoważona i zróżnicowana dieta oraz zdrowy styl życia są podstawą zapewnienia prawidłowego funkcjonowania organizmu.
Type of packaging:Pudełko
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 6 ocen.

  • Mykola Belskyi , 2021-11-30 19:03:20???? ?????!



Herbapol Herbapol Herbarium Herbapol Herbapol Herbarium
мелиссой Польский травяной чай с 20 szt.

price: 4,44 zł

PLN
1
31
expiry date 2028-06-30
Herbapol Herbapol
шиповника Гербапол.Чайный сад.Чай из 20 torebek

price: 5,83 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-12-30
Herbapol Herbapol Herbarium Herbapol Herbapol Herbarium
Польский чай с ромашкой 20 torebek

price: 4,47 zł

PLN
1
48
expiry date 2028-06-30
Posti травяные чай 20 Posti травяные чай 20
пакетиков ромашки 20 szt.

price: 3,23 zł

PLN
1
18
expiry date 2028-05-30
Bifix Bifix травяной Bifix Bifix травяной
бальзамом лимона чай 20 пакетиков с 20 szt.

price: 4,12 zł

PLN
1
10
expiry date 2028-05-14
Bifix Bifix Rooibos Bifix Bifix Rooibos
Буш Африканский красный чай 20 szt.

price: 5,99 zł

PLN
1
2
expiry date 2029-05-26
Herbapol Herbapol Herbarium Herbapol Herbapol Herbarium
фенхеля Польский травяной чай из 20 torebek

price: 4,66 zł

PLN
1
17
expiry date
2028-05-30
Big-Active Big-Active Pu-Erh Big-Active Big-Active Pu-Erh
вкусом лимона Красный рассыпной чай со 100 g
87,20zł/kg

price: 8,72 zł

PLN
1
7
expiry date 2028-03-30
Big-Active Зеленый чай Big-Active Зеленый чай
вкладыш Big-Active с плодами малины, 100 g
73,10zł/kg

price: 7,31 zł

PLN
1
11
expiry date 2028-07-30
Big-Active Big-Active Big-Active Big-Active
опунции, вкладыш Зеленый чай с кусочками 100 g
73,50zł/kg

price: 7,35 zł

PLN
1
16
expiry date 2028-04-30
Big-Active Зеленый чай Big-Active Зеленый чай
вкладыш Big-Active с апельсином, 100 g
80,00zł/kg

price: 8 zł

PLN
1
6
expiry date 2028-04-30
Big-Active Big-Active Herbs Mnicha Big-Active Big-Active Herbs Mnicha
для очищения 20 szt.

price: 7,12 zł

PLN
1
6
expiry date 2028-03-30
Big-Active Big-Active Herbs Monk Big-Active Big-Active Herbs Monk
от холестерина 20 szt.

price: 6,81 zł

PLN
1
11
expiry date 2028-05-30
Big-Active Зеленый чай Big-Active Зеленый чай
вкладыш Big-Active с плодами айвы, 100 g
74,20zł/kg

price: 7,42 zł

PLN
1
18
expiry date 2028-04-30
Big-Active Big-Active Green Big-Active Big-Active Green
чай листовой чистый зеленый 100 g
61,70zł/kg

price: 6,17 zł

PLN
1
11
expiry date 2028-04-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5