Big-Active Herbs Monk от холестерина

Big-Active
55
???? ?????!Big-Active Herbs Monk от холестерина
44Big-Active Herbs Monk от холестерина
Zioła Mnicha polecane na cholesterol to starannie dobrane składniki roślinne, których właściwości w naturalny sposób wspomagają utrzymanie prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi i prawidłową pracę serca. Liść karczocha (Cynarae folium) - wpływa korzystnie na prawidłowe funkcjonowanie wątroby. Wspomaga utrzymanie prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi oraz wspiera prawidłową pracę serca i układu krążenia. Owoc głogu (Crataegi fructus) - wspomaga prawidłowe funkcjonowanie serca oraz wpływa korzystnie na krążenie krwi w narządach i ich prawidłowe zaopatrzenie w tlen.
Big-Active Herbs Monk от холестеринаBig-Active Herbs Monk от холестерина
masa netto

masa netto

20 szt.

data przydatności

expiry date:

2028-05-30

pojemność

cena za sztukę

0,34 zł / szt.

ocena

ranking

4.3/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5905548351414

5905548351414

price: 6,81 zł

6.81 PLN 2028-05-30 NewCondition
herbata zielona (32%), liść mięty pieprzowej, owoc głogu (12%), liść karczocha (10%), kwiat hibiskusa, owoc dzikiej róży, olejek miętowy
Wartości odżywcze (%)Napar z 3 saszetek po 2 g (dzienna porcja produktu)
Składniki
Liść karczocha0,6 g
Owoc głogu0,72 g

Zioła Mnicha polecane na cholesterol to starannie dobrane składniki roślinne, których właściwości w naturalny sposób wspomagają utrzymanie prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi i prawidłową pracę serca. Liść karczocha (Cynarae folium) - wpływa korzystnie na prawidłowe funkcjonowanie wątroby. Wspomaga utrzymanie prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi oraz wspiera prawidłową pracę serca i układu krążenia. Owoc głogu (Crataegi fructus) - wspomaga prawidłowe funkcjonowanie serca oraz wpływa korzystnie na krążenie krwi w narządach i ich prawidłowe zaopatrzenie w tlen.
Features:polecane na cholesterol, w trosce o serce, karczoch, głóg, specjalnie dobrane składniki, naturalna kompozycja, polska receptura
Safety warning:Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Produkt nie jest wskazany dla kobiet w ciąży i matek karmiących piersią. Nie stosować u osób uczulonych na którykolwiek ze składników produktu.
brand:Zioła Mnicha
About the brand:
Legally regulated product name:Zioła Mnicha polecane Na Cholesterol, suplement diety. Herbatka ziołowa z dodatkiem herbaty zielonej.
Storage:Przechowywać w suchym miejscu w temp. pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Preparation and use:Sposób przygotowania: 1 saszetkę zalać szklanką gorącej wody. Zaparzać pod przykryciem przez ok. 5-10 min. Zalecane spożycie: pić 3 razy dziennie napar z 1 saszetki, najlepiej po posiłkach. Korzystny efekt wynikający z deklarowanego działania występuje w przypadku spożycia naparu z 3 saszetek dziennie.
Type of packaging:Karton
Producer's address:Big-Active Sp. z o.o. ul. Bobrowiecka 6 00-728 Warszawa
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 4 ocen.

  • Mykola Belskyi , 2021-11-30 18:59:16???? ?????!



Posti зеленый чай 20 Posti зеленый чай 20
пакетиков 20 szt.

price: 5,72 zł

PLN
1
10
expiry date 2028-05-30
Herbapol Гербапол Herbapol Гербапол
Зеленый чай 20 torebek

price: 6,22 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-04-30
Herbapol Чай Гербапол Herbapol Чай Гербапол
Зеленая цветущая вишня 20 torebek

price: 5,99 zł

PLN
1
4
expiry date 2028-05-30
Big-Active Big-Active Herbs Mnicha Big-Active Big-Active Herbs Mnicha
для очищения 20 szt.

price: 7,12 zł

PLN
1
6
expiry date 2028-03-30
Dilmah Dilmah All Natural Green Dilmah Dilmah All Natural Green
лемонграсса и лимона Tea зеленый, со вкусом 20 szt.

price: 12,24 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-07-30
Teekanne Зеленый чай Teekanne Зеленый чай
и манго Teekanne Zen Chai со вкусом лимона 20 torebek

price: 7,21 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-10-30
Teekanne Teekanne Green Tea Teekanne Teekanne Green Tea
чай со вкусом опунции ароматизированный зеленый 20 torebek

price: 7,54 zł

PLN
1
11
expiry date
2028-06-09
Big-Active Зеленый чай Big-Active Зеленый чай
вкладыш Big-Active с плодами малины, 100 g
73,10zł/kg

price: 7,31 zł

PLN
1
11
expiry date 2028-07-30
Big-Active Big-Active Big-Active Big-Active
опунции, вкладыш Зеленый чай с кусочками 100 g
73,50zł/kg

price: 7,35 zł

PLN
1
16
expiry date 2028-04-30
Big-Active Зеленый чай Big-Active Зеленый чай
вкладыш Big-Active с апельсином, 100 g
80,00zł/kg

price: 8 zł

PLN
1
6
expiry date 2028-04-30
Big-Active Зеленый чай Big-Active Зеленый чай
вкладыш Big-Active с плодами айвы, 100 g
74,20zł/kg

price: 7,42 zł

PLN
1
18
expiry date 2028-04-30
Big-Active Big-Active Pu-Erh Big-Active Big-Active Pu-Erh
вкусом лимона Красный рассыпной чай со 100 g
87,20zł/kg

price: 8,72 zł

PLN
1
7
expiry date 2028-03-30
Big-Active Big-Active Green Big-Active Big-Active Green
чай листовой чистый зеленый 100 g
61,70zł/kg

price: 6,17 zł

PLN
1
11
expiry date 2028-04-30
Big-Active Активные Big-Active Активные
пищеварения травы монаха для 20 szt.

price: 7,12 zł

PLN
1
10
expiry date 2028-03-30
Big-Active монах травы Big-Active монах травы
для похудения 20 szt.

price: 6,55 zł

PLN
1
12
expiry date 2028-05-31
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5